Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin için zaten ne kadar az ecünnü, o kadar iyi. :A Hepsini çıkarsınlar dimi toptan, Hızır’ın anası bile çıksın hatta. :A
Fedai diyorlar ecünnü geliyor mafya sahnesi izleyecez ecünnü geliyor :F eskiden en azından erkeklerin sahnelerine karışmıyorlardı şimdi erkek rollerinede kadın koymaya basladılar bu sezon cıvılttılar baya :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Raci bir kadına vermiş diziyi diyor zaten @batuhankaralar gerçi o diyor diye umutluyum birazda :F Uçan kuş @batuhankaralar @xemrexxx bu üçü ne derse çıkmıyor ?A:A
Hoşt ben özel haberlerde bir numarayım kıskanma :A

qwaUE1djXDalgUjq.jpg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bölümü beğendim. Bu dizinin olmazsa olmaz karakteri net bir şekilde “Ünal”, o olmadığı zaman dizi sıradanlaşıyor. Sonunda masa yeni üyeleriyle beraber geri döndü. Tekrar ticaret ve uluslararası konular konuşulmaya başlandı. :Z @Çiğdem

Bölümü izlemenizi öneririm. :A @batuhankaralar @papuleoo

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümü beğendim. Bu dizinin olmazsa olmaz karakteri net bir şekilde “Ünal”, o olmadığı zaman dizi sıradanlaşıyor. Sonunda masa yeni üyeleriyle beraber geri döndü. Tekrar ticaret ve uluslararası konular konuşulmaya başlandı. :Z @Çiğdem

Bölümü izlemenizi öneririm. :A @batuhankaralar @papuleoo
Ömür hoşuma gitmedi ama masa ve Ünalın dönmesi iyi oldu @papuleoo @batuhankaralar masa dönsün diyorlardı onlar bırakınca döndüler :A :A :A @xemrexxx @serhatt @ömer karataş