Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 123. Bölüm Yorumları | 4. Sezon

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,471
Puanı
1,060
sus üstüne bunu salarım seni susturur yoksa:A
DyG1-JLWsAA6h_h.jpg
Salsana gelsin :bhr:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
akifin göndereceği adam ile yakalar meltem özlemi bence o adamda façalılardan bilgi kopyalamakta hırsızlık sonuçta façalıların işi ne hırsızlık :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061

akifin göndereceği adam ile yakalar meltem özlemi bence o adamda façalılardan bilgi kopyalamakta hırsızlık sonuçta façalıların işi ne hırsızlık :D

Hhaha Aaa onların kavgasına çok güldüm ben :F Tam horoz kavgası gibi diyordum ben bunu derken birbirlerine aynı anda gaga attılar :F :F :F @serhatt @Sherlock @ömer karataş
diziyi izlemeyli çiğdemle serhata uygun hale getirmişler:eek: @MasacRE- @Sherlock @DarkLegenD @Forumdash @Dosi @kerem @vadikızı @Harunnn60 @Yiğitt @xBUGRAx @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
atv'yi kınıyorum. %90 erkek kesime hitap eden dizi ve erkeklere göz banyosu yaptırıylıyor :A toplumu çığrından cıkarıyor. Oysa benim yapımın da öpüştüremedik doğru düzgün bile @Yiğitt Hem de hetero öpüşmesi olmasına rağmen:A biz de biliyorduk soymasını:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
atv'yi kınıyorum. %90 erkek kesime hitap eden dizi ve erkeklere göz banyosu yaptırıylıyor :A toplumu çığrından cıkarıyor. Oysa benim yapımın da öpüştüremedik doğru düzgün bile @Yiğitt Hem de hetero öpüşmesi olmasına rağmen:A biz de biliyorduk soymasını:F
Ben demiştim bu çocuk değerlenecek diye :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben demiştim bu çocuk değerlenecek diye :bhr:
Fragmanda görür görmez gözüme kestirmiştim :A :A :A @serhatt @Sherlock