Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Yorumları | 4. Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,531
Puanı
1,060
ATV'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' bu akşam 122. bölümüyle ekranlara geliyor!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı, usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 122. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,130
Puanı
1,061

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Facalıları kaplan gibi sokup kedi gibi çıkardılar. Son sahnede Facalının, Ersoy Ulubey gibi oğluna sıkmasını çok bekledim [emoji17] Hızır o kadar hakaret etti, laf soktu üstüne küfür etti sonra da bu adamı seyirciye sevdirmeye çalışıyorlar. Facalı da diğer düşmanlar gibi fos çıktı maalesef [emoji17]

Yakında tekrardan istihbarata girerler. Son zamanlarda kısır döngüden çıkamadık. Önce düşman karakter sonra istihbarat sonra yine düşman karekter, istihbarat diye devam eder gider.

Bölümün tek iyi yanı İlyas'ın ölmemiş olması.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
bölüm güzeldi gelecek bölüm alparslan ya hapise girebilir yada saldırıya uğrayabilir özlem tarafından

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Façalılar > Cerrahpaşalılar :A :A @Sherlock @papuleoo

Façalılar’ı beğendim ben, İzzet ve tayfası bana fazla iddialı gelmemişti. Oyuncu seçimlerinin de etkisi var bunda. Façalılar sağlam olmuş, özellikle Emir Benderlioğlu yakışmış baya rolüne. Tam bu rollerin adamı. :A

Yalnız normal şartlarda Emir Benderlioğlu parçalar İlyas’ı. Dizinin birde hapishane ayağı olacak bundan sonra zaten anladığım kadarıyla. O da güzel oldu. Muazzam ilerliyor dizi bu sezon. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Façalılar’ı beğendim ben, İzzet ve tayfası bana fazla iddialı gelmemişti. Oyuncu seçimlerinin de etkisi var bunda. Façalılar sağlam olmuş, özellikle Emir Benderlioğlu yakışmış baya rolüne. Tam bu rollerin adamı. :A

Yalnız normal şartlarda Emir Benderlioğlu parçalar İlyas’ı. Dizinin birde hapishane ayağı olacak bundan sonra zaten anladığım kadarıyla. O da güzel oldu. Muazzam ilerliyor dizi bu sezon. :A
Aynen İlyas bu sezonu hapiste tamamlayacak gibi duruyor :A Börü'deki rolünden sonra Emir Benderlioğlu'yu birden kötü rolde görmek biraz şaşırttı ama İlyas'a Mahmut ve Enver gibi dişli bir rakip çıktı :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biraz gizem yaratsalardı keşke, adam direkt dizinin ilk sahnesiyle ortaya çıktı. :F

@Çiğdem- @batuhankaralar
Hızırın vurulması gibi bunuda elerine yüzlerine bulaştırdılar :A Şu bölümü İlyas öldü diye tamamlasalardı eğer gelecek bölüm Kadının ensesine yapışırdık malesef İlyas öldümü diye sırf bunun için bu bölüme bakanları ilk saniyeden ölmedi hadi kanal değiştirin dedik :A :A :A @batuhankaralar @xemrexxx @serhatt @papuleoo @ömer karataş