Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hızır, devlet ile köprüleri attı. Gelecek haftalar aksiyonun habercisi gibi. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ünal'ın kızını şimdi kim kaçırdı? Bölümde ilk defa bu kadar uzun sürdü.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
uzun bir bölüm olmaına rağmen tek boş ahnesi bile yoktu dizi zaten son 2 bölümdür çok iyi ilerliyoru bu bölümde şuana kadar en iyi bölümdü bence ayy çakırın anneinin meryeme anısını anlattığı sahne bence bölümün en iyi sahnelerindendi o müzikle ses tonunu çok iyi ayarlamış harika bir performans gösterdi çakırın annesi o sahnede :love1::love1::love1:

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
uzun bir bölüm olmaına rağmen tek boş ahnesi bile yoktu dizi zaten son 2 bölümdür çok iyi ilerliyoru bu bölümde şuana kadar en iyi bölümdü bence ayy çakırın anneinin meryeme anısını anlattığı sahne bence bölümün en iyi sahnelerindendi o müzikle ses tonunu çok iyi ayarlamış harika bir performans gösterdi çakırın annesi o sahnede :love1::love1::love1:
Replikler çok güzeldi ;)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Hızır'ın zarar göreceği kesin abi. Ondan kaçış yok. Ünal'da boşuna koltuğu kendisine bırakmadı zaten. :)
Hem devletin yönünü Hızır'a döndürdü hemde arkasındaki gücün kim olduğunu öğrenmek için :) Karahanlı İstabul sefirliğini niye Çakır'a verdi Polat'ın ardındaki gücü bulabilmek için

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Replikler çok güzeldi ;)
ayy vlla replik özlemimi gideriyorum bende senin gibi abişkom :A:A:A

özellikle evet çakır ve ekibinin toplantıları çok eğlenceli geçiyor seninde belirttiğin gibi
enişte beye civcivin benim nerden kızım oluyor çakırında benim oğlum senin çocuğunla nerden arkadaş oluyor diye çıkışmaları güzeldi :F:F:F

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Abi İlyas'ın Esra'ya söylediği replik çok iyiydi ya. :)

"Bana bir daha “hayatım” deme! Çünkü bu kadar berbat bir hayatın olsun istemem."
Birde Allah belanızı versin demiyorum beni sizin başınıza getirerek sizin belanızı vermiş demesi de çok iyiydi

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hem devletin yönünü Hızır'a döndürdü hemde arkasındaki gücün kim olduğunu öğrenmek için :) Karahanlı İstabul sefirliğini niye Çakır'a verdi Polat'ın ardındaki gücü bulabilmek için
İyi iyi abi. Biz de zaten ortalık bir an önce karışsın saflar belli olsun ki biraz da çatışma olsun istiyoruz. :) Bu yaşananlar gelecek bölümlerdeki olacakların habercisi gibi. Dizi asıl o zaman güzelleşecek, biz daha ilk adımlarını izliyoruz. :)