Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Yorumları

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
İyi iyi abi. Biz de zaten ortalık bir an önce karışsın saflar belli olsun ki biraz da çatışma olsun istiyoruz. :) Bu yaşananlar gelecek bölümlerdeki olacakların habercisi gibi. Dizi asıl o zaman güzelleşecek, biz daha ilk adımlarını izliyoruz. :)
Fragman beter devlet 18 yaşında olduğunu masadakilere göstermiş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Aha Nevzat masaya geliyor Hızır gözaltına alınıyor haftaya daha da bomba bölüm. Dizi git gide aksiyonun dozunu arttırıyor :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi iyi abi. Biz de zaten ortalık bir an önce karışsın saflar belli olsun ki biraz da çatışma olsun istiyoruz. :) Bu yaşananlar gelecek bölümlerdeki olacakların habercisi gibi. Dizi asıl o zaman güzelleşecek, biz daha ilk adımlarını izliyoruz. :)
Birde Allah belanızı versin demiyorum beni sizin başınıza getirerek sizin belanızı vermiş demesi de çok iyiydi
nevzat bey masada coşuyor fragmanda ünal beyin masasında çakırı tehdit ediyor
:eek::eek::eek:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Birde Allah belanızı versin demiyorum beni sizin başınıza getirerek sizin belanızı vermiş demesi de çok iyiydi
Aynen, Hızır'ın hastanede Meryem ve Nazlı'ya söylediği söz idi. O kısımlar baştan sona kadar güzeldi. Ama Meryem için çok üzüldüm, sevdiğine bu kadar bağlı olan bir kadın da bulunmaz. Hızır kıymetini bilmiyor başka. :(

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Bu haftaki bölüm diğer haftalara göre sağlamdı baya haftaya daha iyi olacak gibi :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu bölüm çok çok iyiydi..dizi kesinlikle fazlasıyla kendini izlettiriyor..İlyas bazı konularda haklı aslında ama biraz fazla trip yaptı..abarttığını düşünüyorum ama hak verdiğim durumlarda oldu..Mahmut'an ikinci defa duymadığı bir haber aldı bu da İlyas için iyi olmadı..Hızır ipleri kopardı istihbaratla böylece devletle. Karşı karşıya gelebilir..dikkatimi çeken ilginç bir durum da Alparslan daha birkaç bölüm önce ortada dahi yokken şimdi aniden ön plana geldi...Meryem ile Nazlıyı hastanede gören Hızır perdeyi çekince koptum o sahneye çok komikti..bölüm baya iyi bir bölümdü.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hızır, devlet ile karşı karşıya gelmeyecekti. Biraz daha içerde yatsın aklı başına gelir. Fazla tutmazlar zaten içerde de. :)
ama vadidede çakır devletle çalışmayı söz olara bile kabul etmeyen birisiydi bu dizide devletle çalışan birisi olması bence olmazdı bağımsız mafya yolundan ilerlemesi bence doğru olucak :F:F:F

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Neyse ki korktuğum olmadı ve Nazlı'yı Meryem'in kurtarıcısı olarak göstermediler. :)

Hayriye ve Meryem sahnelerine bitiyorum ya resmen :love1: Bu ne kadar güzel bir anne-kız, herkesin örnek alması gereken :bhr:

İlyas'ı çok seviyorum ama bu bölüm fazla atarlıydı. Esra ile olan sahneleri hakkında konuşmak bile istemiyorum. Aydın'lı çirkin kız :F

Hatice de Meryem'in tarafına geçiyor sonunda :D

Genel olarak Yine harika bir bölümdü nasıl bittiğini anlamadım bile :(?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
bölümü hızlandırarak 30 dk de izlerdim bu sefer dha uzun sürdü neyse helal olsum meryem çakırnbeyliye kadın nazlıyı korudu nazlı hemen öttü.ss
bu arada @Çiğdem- in ilyası sevmesinin nedeni sadece yakışıklı olması değilmiş :) ilyas da çiğdem gibi kıskancın teki çıktı alparslanı nasıl kıskanıyor:A @sürgünüm @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bölümü hızlandırarak 30 dk de izlerdim bu sefer dha uzun sürdü neyse helal olsum meryem çakırnbeyliye kadın nazlıyı korudu nazlı hemen öttü.ss
bu arada @Çiğdem- in ilyası sevmesinin nedeni sadece yakışıklı olması değilmiş :) ilyas da çiğdem gibi kıskancın teki çıktı alparslanı nasıl kıskanıyor:A @sürgünüm @destere
ilyasa ilk defa sinir oldum ayol meryemin ağzına uyup dursunu sakladı çakırdan söylemedi şimdi onlara nasıl saklarsınız benden diyor kendisi daha beterini yaptı:F:F:F