Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
arkamızdan konuşmayın etkiletleyin @takas diye etiket yaparsanız görmüş olurum hem :)
@batuhankaralar bu sayfalarda vadiyi kötüleme gel vadi yorumlarında kötüle sana hiç yakışmıyor hiç resmen bi öyle bi böyle yorum yapıyosun sevdiğimden ağır konuşmak istemiyorum ama söz konusu vadiye karşı bir girişimse ve bunu yapan sözde vadiciyim diyen çakma bir vadici ise ona gerekeni söylerim

anladığım dilden konuşun

sana ne saygısızlık yapıyormuşuz ya bu diziyi yapan adamları sizden kat kat kat fazla seven insanlarız biz doğruları söylüyoruz kadın sahnesi aşırı derecede fazla bu bir gerçek
.ne demişler dost zor günde belli olur bu da o hesap vadi eski gücünde değil satanlar kendilerini belli ediyolar açık bi şekilde çürük elmaları görmüş oluruz ( son yazdığım başkalarına seni kastetmiyorum )
Burada birçok kişi hem Vadi izleyip hem de Edho izliyor. İnsanlara Vadi'yi satmış gibi suçlamalar yönetmeyin. Oldu olacak bir liste yapın hangi dizileri izleyelim hangilerini izlemeyelim ona göre hareket edelim. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Burada birçok kişi hem Vadi izleyip hem de Edho izliyor. İnsanlara Vadi'yi satmış gibi suçlamalar yönetmeyin. Oldu olacak bir liste yapın hangi dizileri izleyelim hangilerini izlemeyelim ona göre hareket edelim. :)
satmış gibi suçlama yapmıyoruz çünkü satmışlar bile. adam perşembe günü vadi konusunda heycandan ölüyorum yazıyor geliyor burda da vadi olmuyor artık falan filan diyor
üstelik sende kendi kendine bişeyler diyosun kimsenin bişey dediği yok diziyi eleştiriyoruz yanlışsa yanlış deyin. biz bu diziyi eski vadi ekibi yapıyor diye beklenti içerisinde izliyoruz ama kadın sahneleri abartılı şekilde fazla
bak dünkü bölümde masada çakır lider oldu bölüm başında diğer toplantıda bölüm bitti. yani koskoca bölümde olaylar gelişmiyor çünkü gelişen olaylar kadınlar arasında oluyor anlatabildim mi