Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Büyük patron için Demir Karahan ile görüşme olmuş... Sürpriz olsun diye sonucu açıklamamış Raci Şaşmaz...
çok haklısın canım dediğin doğru sanırsam menajeri yalanlamış ama raci dediğin gibi big patron rolüne ondan başkasının yakışmayacağını bilir hem buda selçuk yöntem için çok iyi olacaktır özlemiştik ekranlarda umarım dediğin gibi olur ya :F
oooooooooo demir karahan gelirsede kimse selçuk yöntem neden olmamış demez bu ikiinden birisi olmalı deli yürekten ağabey'de olursa yine harika olur :love1::love1::love1:
@china_shangai @sürgünüm

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demir Karahan gerçekten iyi olur ama aslan amca başka bir şey :) o tarif edilemez ancak eski vadiyi seyredenler bilir :)
tabikide selçuk yöntem bu rollerin türkiyede tartışmasız en iyisi bende çok istiyorum ama
raci bey demir beyle görüşmüş selçuk bey olmucaksa demir bey olsun başka birisi olursa keyfim kaçar benim bu adam en azından teselli olur yanı abişkom :F:F:F

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
tabikide selçuk yöntem bu rollerin türkiyede tartışmasız en iyisi bende çok istiyorum ama
raci bey demir beyle görüşmüş selçuk bey olmucaksa demir bey olsun başka birisi olursa keyfim kaçar benim bu adam en azından teselli olur yanı abişkom :F:F:F
bence doğu beyi de unutmamak gerek :) oda bu rollerin vazgeçilmezlerinden :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Büyük patron Demir Karahan olursa çok daha iyi gider çünkü Selçuk Yöntem epeydir böyle rollerde yer almıyor. Demir Karahan en son geçen sezon Milat'ta oynadı bir oyuncu benzer rolü bir süre oynamazsa köreliyor :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Büyük patron Demir Karahan olursa çok daha iyi gider çünkü Selçuk Yöntem epeydir böyle rollerde yer almıyor. Demir Karahan en son geçen sezon Milat'ta oynadı bir oyuncu benzer rolü bir süre oynamazsa köreliyor :)
demir yada aslan amca kim olursa olsun ama gizemli olsun :) çok derin bağlantıları olan biri :)

ahhh keşke selçuk bey ve onunda üstü olarak doğu bey gelse vadideki gibi ama bizde çok şey istiyoruz bence hahaha:F:F:F
istemenin sınırı yok dilin kemiği hiç yok :))) biz isteyelim zaten raci en iyisini getirecektir ondan hiç şüphem yok :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
demir yada aslan amca kim olursa olsun ama gizemli olsun :) çok derin bağlantıları olan biri :)

istemenin sınırı yok dilin kemiği hiç yok :))) biz isteyelim zaten raci en iyisini getirecektir ondan hiç şüphem yok :)

Abi valla Raci'nin bağlantıları sağlam getirir mi getirir :) Ağabey de Aslan Amca da Deli Yürek'te oynadı dahası Raci ve Bahadır Deli Yürek'in senaryo ekibinde ikisi de gelirse çok efsane birşey olur :D

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Abi valla Raci'nin bağlantıları sağlam getirir mi getirir :) Ağabey de Aslan Amca da Deli Yürek'te oynadı dahası Raci ve Bahadır Deli Yürek'in senaryo ekibinde ikisi de gelirse çok efsane birşey olur :D

şu kadarını söyliyeyim ortalık yıkılır :) reytingler en az 2 puan daha artar :)

oKLHSMluZBo

yalnız dizinin sonunda ki jenerikte kuşcu'nun okuduğu yusuf şiiri için NECATİ ŞAŞMAZA teşekkür ederiz yazıyor :)

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
şimdi deli yürek mi vadi mi deseler deli yürek derim tamamda demir karahan mı yoksa Selçuk yöntem mi deseler selçuk yöntem derim :) ama demir karahan gelsede azımı açmam niye selçuk yöntem değil diye :D

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
bölümü izledim. bölümü cok begendim son yarim saat bölümün ortalarini unutturdu. Adamlar iyi dizi yapmislar bizede izlemek düser. Kadin sahnelerini biraz azaltmalari lazim :)
Ünal´in planini merak ediyorum acaba Hizir´in arkasini görmek icin mi verdi Hükümdarligi ? ...

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
şimdi deli yürek mi vadi mi deseler deli yürek derim tamamda demir karahan mı yoksa Selçuk yöntem mi deseler selçuk yöntem derim :) ama demir karahan gelsede azımı açmam niye selçuk yöntem değil diye :D
O kadar da değil. Kenan İmirzalıoğlu benim en sevdiğim aktör ama Deli Yürek, Kurtlar Vadisi'nin yerini tutamaz. Arada ciddi prodüksiyon farkı var bir kere. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bir kıyaslama yapsam ben miroğlu derim :D
Oyuncu kıyaslaması yapmamışsın ki sen. Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek'i kıyaslamışsın. Ben de diyorum ki; Kurtlar Vadisi Türk televizyonlarının gelmiş geçmiş en büyük dizisidir. Ayrıca, kimse benim kadar Deli Yürek fanı olmasın, ben Lise'ye giderken izlerdim diziyi o zamanlar okul da bu diziden başka bir şey konuşmazdık. Zaten Türkiye'nin 4'te 3'ü Deli Yürek'i izlerdi. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Oyuncu kıyaslaması yapmamışsın ki sen. Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek'i kıyaslamışsın. Ben de diyorum ki; Kurtlar Vadisi Türk televizyonlarının gelmiş geçmiş en büyük dizisidir. Ayrıca, kimse benim kadar Deli Yürek fanı olmasın, ben Lise'ye giderken izlerdim diziyi o zamanlar okul da bu diziden başka bir şey konuşmazdık. Zaten Türkiye'nin 4'te 3'ü Deli Yürek'i izlerdi. :)
arkadaş uçmuş utanmasa tüm diziler vadiden iyi diyecek bende deli yürek i izledim vadiden iyi falan demeyi geç uzağından bile geçer diyen adama gülerim :D deli yürek zamanı için güzel bir dizi olabilir ama dediğin gibi arada çok ciddi uçurum var deli yürekle ısınma turları vadiyle coşmuş ekip :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
bazıları takmış kadın sahnelerine ne varmış kadın sahneleri çok olunca o sahneleri çekseler diziden kv nin tekrarı olacak düpedüz selçuk yöntem de gelecek diyorlar bir de:) ayrıca osman sınav ın en iyi işi deli yürek kaç kadın oyuncu kazandordo bu ülkeye zeynep tokuş-idil fırat-ebru cündebeyoğlu ilk aklıma gelenler

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
bazıları takmış kadın sahnelerine ne varmış kadın sahneleri çok olunca o sahneleri çekseler diziden kv nin tekrarı olacak düpedüz selçuk yöntem de gelecek diyorlar bir de:) ayrıca osman sınav ın en iyi işi deli yürek kaç kadın oyuncu kazandordo bu ülkeye zeynep tokuş-idil fırat-ebru cündebeyoğlu ilk aklıma gelenler
Kadın sahneleri çok sıradan, basit olmasa tamam olsun ama olmadığından ,çok sıkıcı geldiğinden kadın sahneleri diziye uymuyor milletin de demek istediği o zaten .

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
kadınlar silah alıp çatışaca değil panpa :) bunu yapmadıkça laf edenler laf etmeye devam edecek gibi:)
Kurtlar Vadisinde de kadın sahneleri vardı ama basit olaylar değildi her karekterin ayrı hikayesi vardı bunda ise çok basit daha çok bu dizide mafta yönleri daha iyi olduğu için millet de doğal olarak aksiyon çok olsun diyor :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisinde de kadın sahneleri vardı ama basit olaylar değildi her karekterin ayrı hikayesi vardı bunda ise çok basit daha çok bu dizide mafta yönleri daha iyi olduğu için millet de doğal olarak aksiyon çok olsun diyor :)
vadide her karakterin hikayesi vardı da bu dizi vadi değil zaten olursa eleştiri bombardımanına tutulur :) ilk vadideki kadro zenginliğ iburada yok mecbur basit sahneler olacak