Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bunun için 10 bölüm izledim ama yok sarmıyor çocukların bile abdülheyden daha ön planda olduğu bir diziyi izlemem
ama abdülheye rağmen bıraktım aslan amca da gelse polat alemdar vadiden ayrılıp buraya da gelse izlemem artık
Haftada 1 gün Vadi izlerim başka bir dizi izlemem mi diyorsun? Başka günler ne izliyorsun merak ettim. :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Bu bölümü beğendim :) gayet güzeldi ;) Aslan amca da diziye dahil olursa efsane olur :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Haftada 1 gün Vadi izlerim başka bir dizi izlemem mi diyorsun? Başka günler ne izliyorsun merak ettim. :)
cumartesi kertenkeleyi izliyorum pazar pazartesi beyaz futbol futbol programları
diğer günlerde siyaset ve futbol programları izlersem
illa her gün bir dizi mi izlemem lazım aga vadi bize yetiyor gülmek içinde fırsat buldukça kertenkeleyi izliyorum :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
O kadar küçük değil ki 25 yaşında. Senaristler Alparslan'dan Polat gibi yeni bir kahraman yaratma peşinde. Oyuncunun açıklamalarını okudum, Raci demiş ki; bu rol için bana kaç para verirsin? O kadar değerli bir rolde, çok çalışıp başarılı olursa önü açık bence.
Yaş bakımından demedim Alparslan daha yeni mafya içinde oldu..çatışma sahnesinde uçarak ateş etti işin açıkçası o sahne fazla abartılı oldu..Hızır yada İlyas bunu yapsa doğaldı çünkü onlar epeydir bu işte.. Ayrıca Fahri dahi yapabilir çünkü oda istihbarat adamı..sonuçta bu işte. Dikkat edildiğinde orda Fahri hızıra diyor bunu hangi mektepte okuttunuz harp mektebindemi okudu diyor..işin abartılı olduğunun kanıtı oluyor bu..ama tabiki de bölümü genel olarak beğendim..

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
cumartesi kertenkeleyi izliyorum pazar pazartesi beyaz futbol futbol programları
diğer günlerde siyaset ve futbol programları izlersem
illa her gün bir dizi mi izlemem lazım aga vadi bize yetiyor gülmek içinde fırsat buldukça kertenkeleyi izliyorum :D
Seninle 3 yıldır Vadi sayfasında dizi izleyip yorumlaşıyoruz, dizi hakkında birçok şeye vakıf olduğun için de keyifli oluyor. Nasıl futbolu bilmeyen bir insanla konuşulmayacağı gibi, diziyi bilmeyen bir kişiylede yorum sarmıyor. Kim ne kadar biliyor onu da yorumlarından anlıyorsun zaten. Bu yüzden seninle bu dizide de karşılıklı yorumlaşmak isterdim ama tercihine de saygı duyuyorum. Bu arada Kaçak'ı izledin sen, bu dizinin ondan kötü olduğunu iddia etmeyeceksin heralde, bu kadar soğuk bakmanı yadırgadım doğrusu. Bir de sürekli Vadi ile kıyaslama yapıyorsun o gözle bakarsan yanlış yaparsın bence. Ben yeni farklı bir diziyimiş gibi izliyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Felon kenan çoban diziye dahil olmadan istibaratçı olucağı ve onun şefininde selçuk yöntem olucağı konuşuluyordu kenan çobanın bu bölümde istibaratçı olduğu ortaya çıktı ve hemen arkasından büyük patron ortaya atıldı kenan çobanın şefi olarak selçuk yöntem gelicek bencede şöyle birşeyde var selçuk yöntem olmadığı sürece büyük patron olayı olmazdı bu dizide eski adamla devam ederlerdi çünkü bu role selçuk yöntem dışıdna türkiyede yakışıcak başka bir oyuncu yok raci beyde bunu en iyi bilen kişilerden:F
@sürgünüm @china_shangai @batuhankaralar

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@Felon kenan çoban diziye dahil olmadan istibaratçı olucağı ve onun şefininde selçuk yöntem olucağı konuşuluyordu kenan çobanın bu bölümde istibaratçı olduğu ortaya çıktı ve hemen arkasından büyük patron ortaya atıldı kenan çobanın şefi olarak selçuk yöntem gelicek bencede şöyle birşeyde var selçuk yöntem olmadığı sürece büyük patron olayı olmazdı bu dizide eski adamla devam ederlerdi çünkü bu role selçuk yöntem dışıdna türkiyede yakışıcak başka bir oyuncu yok raci beyde bunu en iyi bilen kişilerden:F
Selçuk Yöntem olursa var ya kalp krizi geçirebilirim. Bu rollerin en has adamı üstüne başka kimse tanımam. İsmi geçince bile acayip heyecenlanıyorum. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,094
Puanı
1,060

kız beni niye etiketlemiyorsun:oops:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız beni niye etiketlemiyorsun:oops:
Selçuk Yöntem olursa var ya kalp krizi geçirebilirim. Bu rollerin en has adamı üstüne başka kimse tanımam. İsmi geçince bile acayip heyecenlanıyorum. :Z
onlar geldi aklıma oan :F:F:F

3 mafya dizisi yapıldı türkiyede ayy üçündede istibaratçı rolunde selçuk yöntem vardı
deli yürek bozo kurtlar vadisi ve sonradan kuzey rüzgarınıda gelmişti ve üç dizidede ne tesadüftür oktay kaynarcada vardı deli yürek film olmak üzere , eşkiyadada aynı durum olucak bence ayrıca kenan çoban pasif rolde diyenlerede katılmıyorum kenan çoban vadiye girdiği dönemlerde böyle sessiz az konuşan soğukkanlı bir roldeydi biz böyle sevmişti kenan çobanı ama pusu döneminde bu karakteri kaybolmuştu şuan kenan çobana eski vadideki gibi bir rol yazılıyor ordakı ilk hallerini sergiliyor şuan ben çok memnunum şuan :F:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
onlar geldi aklıma oan :F:F:F

3 mafya dizisi yapıldı türkiyede ayy üçündede istibaratçı rolunde selçuk yöntem vardı
deli yürek bozo kurtlar vadisi ve sonradan kuzey rüzgarınıda gelmişti ve üç dizidede ne tesadüftür oktay kaynarcada vardı deli yürek film olmak üzere , eşkiyadada aynı durum olucak bence ayrıca kenan çoban pasif rolde diyenlerede katılmıyorum kenan çoban vadiye girdiği dönemlerde böyle sessiz az konuşan soğukkanlı bir roldeydi biz böyle sevmişti kenan çobanı ama pusu döneminde bu karakteri kaybolmuştu şuan kenan çobana eski vadideki gibi bir rol yazılıyor ordakı ilk hallerini sergiliyor şuan ben çok memnunum şuan :F:F:F
pusu döneminde bu karakteri kayıp mı oldu siz vallahi vadiyi izlemeyin siz izleyecekseniz ben izlemim utanıyorum sizinle aynı diziyi izlediğim için abdülhey karakterinin 7 yılını çöpe atmak nedir ya adam pusuda çıktığı ana kadar polatın en has adamıydı her zaman mematiden daha farklı bi bağı vardı polatla işkence sahnesi sonrası polata sarılmasını asla unutmam vadiyi düzgün yorumlayın
abdülhey ilk vadide hangi konumdaydı burda hangi konumda çoluk çocuk daha ön planda adam resmen ayakçı be bundan mı memnunsunuz böyle bi bölüm vadide olsa yerden yere vurursunuz bu dandik bölümü yere göğe koyamıyolar gerçekten aklım almıyor aynı şeyi izledik halbuki
ayrıca deli yürek mafya dizisi değildi kurtlar vadisi mafya dizisiydi o da 2005 e kadar sadece bunu osman sınav açıklamıştır bizzat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
pusu döneminde bu karakteri kayıp mı oldu siz vallahi vadiyi izlemeyin siz izleyecekseniz ben izlemim utanıyorum sizinle aynı diziyi izlediğim için abdülhey karakterinin 7 yılını çöpe atmak nedir ya adam pusuda çıktığı ana kadar polatın en has adamıydı her zaman mematiden daha farklı bi bağı vardı polatla işkence sahnesi sonrası polata sarılmasını asla unutmam vadiyi düzgün yorumlayın
abdülhey ilk vadide hangi konumdaydı burda hangi konumda çoluk çocuk daha ön planda adam resmen ayakçı be bundan mı memnunsunuz böyle bi bölüm vadide olsa yerden yere vurursunuz bu dandik bölümü yere göğe koyamıyolar gerçekten aklım almıyor aynı şeyi izledik halbuki
ayrıca deli yürek mafya dizisi değildi kurtlar vadisi mafya dizisiydi o da 2005 e kadar sadece bunu osman sınav açıklamıştır bizzat
abdülheyin eski vadideki huyları uygulanıyor şuan kenan çobana onun harici ben senin düşüncelerine karışmam çünkü ben vadide eleştiri yaparken benim düşüncemdir diyorum karışamaz kimse burda ben senin düşüncene karışırsam eğer kendimle çelişirim oyüzden kimsenin düşüncenize ben müdahale etmem beğen beğenme o seninle dizi arasında birşey
ben kendi yorumuma bakarım sizlerin yorumu sizi kapsar :-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa yine güzel bir bölümdü çok iyi başladı ortalarda biraz hafifledi ama sonunu yine güzel bağladılar ayy özer özellikle bölüme damga vurdu
:F:F:F

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560

çok haklısın canım dediğin doğru sanırsam menajeri yalanlamış ama raci dediğin gibi big patron rolüne ondan başkasının yakışmayacağını bilir hem buda selçuk yöntem için çok iyi olacaktır özlemiştik ekranlarda umarım dediğin gibi olur ya :F

apoyta

Banlı
Reaksiyon puanı
170
Puanı
44
çok haklısın canım dediğin doğru sanırsam menajeri yalanlamış ama raci dediğin gibi big patron rolüne ondan başkasının yakışmayacağını bilir hem buda selçuk yöntem için çok iyi olacaktır özlemiştik ekranlarda umarım dediğin gibi olur ya :F
Büyük patron için Demir Karahan ile görüşme olmuş... Sürpriz olsun diye sonucu açıklamamış Raci Şaşmaz...