'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
5520915-728xauto.jpg

Başrollerinde Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba,Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı,usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon çekimleri başladı.

Kadrosuna Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal'ın dahil olduğu dizi 4.sezonuyla ekranlara gelecek.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yeni sezonuyla Eylül'de ATV'de!

DmbckmBWwAEB13Z.jpg:large

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Kadın yine alt edecektir bu diziyi. :Z

UTC ve Muhteşem İkili de Salı günü yayınlanacağına göre ilk 5'te zar zor yer alır. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061

UTC ve Muhteşem İkili de Salı günü yayınlanacağına göre ilk 5'te zar zor yer alır. :A
Günün en reytingli iki dizisi olarak iddiasız diziler UTC ve Muhteşem İkili'ye erken final yaptıracağız :A :A

Çekimler Pazartesi başlayacak biraz erken davranmışsın :F @serhatt

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,889
Puanı
310
Yok Deniz Çakır çıkmışmış, yok Olgun Şimşek çıkmışmış falan evet kayıplar oldu ama yine Raci Şaşmaz farkıyla 4.sezonumuzda yine 7+ alıcaz ve burdan tüm rakiplere sesleniyorum EDHO ilk 3 dışına çıkmicak...Siz yine havlayın, ama göreceksiniz buraya bırakiyorum :A
@batuhankaralar @Sherlock @Çiğdem-

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560

İkinci bölümden itibaren bekliyorum tepkilerini :D edho ya sadece utc rakip olabilir o da edho izin verirse :A

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,889
Puanı
310
Geçen sezonki reytingleri gördük zaten. Kadın her grupta fark atarak 1. oluyordu. :A
Şubat ayına kadar kim Beşiktaş'ın maçlarına rağmen 9 reyting alıyordu ? Her zaman UTC'yi kim geçti Total ve Abc1'de ? Dur ben söylim EDHO sadece bu sezon Ab gurubunda Kadın ve UTC fark atabilir çünkü kadın senaryosu yok bu sezon en azından Ocak ayına kadar, full aksiyon full erkeklik EDHO geliyor

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Geçen sezonki reytingleri gördük zaten. Kadın her grupta fark atarak 1. oluyordu. :A
Edho maç varken 8-9 alıyordu bir hafta yayınlamadık diye 6-7ye düştük bu sezon iki bomba transfer + 90erkek mafya ağırlıklı bir sezon olacak nasıl çukur aksiyon dan dolayı 10alıyor bu sene edho altın çağını yaşayacak 10-11 bekliyorum bu sezon.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Şubat ayına kadar kim Beşiktaş'ın maçlarına rağmen 9 reyting alıyordu ? Her zaman UTC'yi kim geçti Total ve Abc1'de ? Dur ben söylim EDHO sadece bu sezon Ab gurubunda Kadın ve UTC fark atabilir çünkü kadın senaryosu yok bu sezon en azından Ocak ayına kadar, full aksiyon full erkeklik EDHO geliyor
Ağzına sağlık

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok Deniz Çakır çıkmışmış, yok Olgun Şimşek çıkmışmış falan evet kayıplar oldu ama yine Raci Şaşmaz farkıyla 4.sezonumuzda yine 7+ alıcaz ve burdan tüm rakiplere sesleniyorum EDHO ilk 3 dışına çıkmicak...Siz yine havlayın, ama göreceksiniz buraya bırakiyorum :A
@batuhankaralar @Sherlock @Çiğdem-
Bu sezon bence en iyi aksiyon sezonu olacak hatta yeni sezon onayı bile gelirse şaşırmayın dizi yeni başlıyor :A :A :A @serhatt @Sherlock @Arslan Bey @xemrexxx @batuhankaralar