'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Yeni Sezon Çekimleri Başladı, İlk Kare Yayınlandı!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
al sana:A
57to68yi.jpeg
kendinmi hazırlıyortsun bunları bee :A :A :A @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
benim yavuklum yıllık izninde kış ayında gelir :A :A :A
Aa öyle mi ? Ne güzel burada sevgililerde var demek :D Emre'nin gözü de Yiğitte galiba bu kadar takıldığına göre :A

forumun eski üyelerinden o da parlakçıdır sizin oğlanların bzı yerleri kesip tıraş edip kullanıyormuş hayallerinde öyle demişti:A yazları ortadan kayboluyor sonbahara döner görürsün:A bu arada efsane çiftin evlillik teklifi @Çiğdem- i depresyona sokmuştu bana daha çıkma bile teklif eden olmadı diyen hogatha @destere sinin göbeğinde ağlamıştı:A @Yiğitt de kıskanmıştır:A @YıldırıM @Aserat @cookies

@xBUGRAx bunu da uyarlasanıza shameless gibi dalga konusu olsun:A gerçi @mrt-06 nın şovu uyarlamıştı eline yüzüne bulaştırmıştı .ss
Hahahahha mizah gücüne hayranım senin. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,123
Puanı
1,061
Hahahahah ne alemsin ya :F Destere kim ?
forumun eski üyelerinden o da parlakçıdır sizin oğlanların bzı yerleri kesip tıraş edip kullanıyormuş hayallerinde öyle demişti:A yazları ortadan kayboluyor sonbahara döner görürsün:A bu arada efsane çiftin evlillik teklifi @Çiğdem- i depresyona sokmuştu bana daha çıkma bile teklif eden olmadı diyen hogatha @destere sinin göbeğinde ağlamıştı:A @Yiğitt de kıskanmıştır:A @YıldırıM @Aserat @cookies

@xBUGRAx bunu da uyarlasanıza shameless gibi dalga konusu olsun:A gerçi @mrt-06 nın şovu uyarlamıştı eline yüzüne bulaştırmıştı .ss

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Sinan Çetin bulaşmasaydı Medyapım yapar güzel olur bence FOX'un dizisi zaten. :A