Eşinizin / Sevgilinizin Karşı Cinsten Biriyle Çok Yakın Arkadaş Olmasını Onaylar Mıydınız?

Eşinizin / Sevgilinizin Karşı Cinsten Biriyle Çok Yakın Arkadaş Olmasını Onaylar Mıydınız?

• Kullanılan toplam oy
    19
  • This poll will close: .

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Evlendiğinizde eşinizin ya da evlenmeden önce sevgilinizin, karşı cinsten bir arkadaşıyla (sanal ya da reel, uzak-yakın mesafe fark etmez) yakın ama çok yakın arkadaş olmasını, her gün saatlerce konuşmalarını ve çok içli dışlı olmalarını onaylar mıydınız?

Ve siz de ilişkiniz olmasına rağmen karşı cinsten birisiyle yakın arkadaşlık kurar mısınız?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hayır bunu onaylamazdım.
İlişki öncesi olan arkadaşlıklara lafım yok tabii ki ama onda da benden daha samimi olmaması şartıyla. İlişki sonrası da karşı cinsten arkadaşlıkları olabilir ama bir seviyede.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Arkadaşı elbette olabilir buna kimse bir şey demez ama samimiyet belli bir dereceyi geçmesi herkesi rahatsız eder

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şahsen mesela dıştan görünce onaylayanlara şaşırıyorum ama bilemedim. Hadi bir şekilde evlendi ama eşcinsel çıksa ne olacak mesela bu sefer hemcinslerinden de hoşlanabilir. :A

Bir doza kadar karışmam/karışamam da belli bir dozdan sonrasında yine çocukluğunu beraber geçirmişlerse bir şey demem ama sonradan tanıştığı birisiyle o kadar yakın olsun da istemem.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Arkadaşıyla çok içli dışlıysa artık benim eşim/sevgilim değildir.

@DarkLegenD bunun başına kesin bir iş geldi yoksa böyle bir konu açmaz :A
Kendine bir sevgili aday listesi oluşturmuş, kriterlerine göre tek tek eliyor hanımefendileri. Bu yüzden böyle sorular soruyor. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Arkadaşıyla çok içli dışlıysa artık benim eşim/sevgilim değildir.

Kendine bir sevgili aday listesi oluşturmuş, kriterlerine göre tek tek eliyor hanımefendileri. Bu yüzden böyle sorular soruyor. :A
Yine en sonunda ELizabeth'e kalacak neyin davası bu :A @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yine en sonunda ELizabeth'e kalacak neyin davası bu :A @Tolstoyevski

Umut fakirin ekmeğidir... Kendisine destek olmalıyız. :A @Tolstoyevski aslanım benim, bu sefer başaracaksın. :A

Olayın benle alakası yok kızlarsoruyor'da ziyaretçi olarak takılıyordum orada rastladım burada da açayım dedim :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Olayın benle alakası yok kızlarsoruyor'da ziyaretçi olarak takılıyordum orada rastladım burada da açayım dedim :A

Ne teoriler üretmiş baksana senin hakkında :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Benim çok yakın arkadaşım var ve evlendikten sonra da tabi iletişimim devam edecektir eşim buna karışamaz. Ben de onunkine karışmam(ama aşırı bir yakınlaşma olursa baya kıskanırım ve uyarırım)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bu profildeki bir adamın kızlarsoruyor'da takılmasına hiç şaşırmadım... Biraz da orada sapıklık yapayım demiş çakal herif. @Maskeli Fedai :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Forumu kızlarsoruyor'a çevir :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Şu yoruma ne diyorsun :A
valla benim çok yakın arkadaşım erkek eşimde çok sever onunla görüşüyorsam sabaha kadar oturalim sıkıntı yok ici rahat yani kız kıza çıktığımızda daha tedirgin olur çünkü bilir en yakın erkek arkadaşımın yanında kimse bir laf edemez ama kız kıza daha çok dikkat çeker millet salça olur diyor aslında çok haklı bence de