Eşim Benzerim Yok'da Büyük Sürpriz! - FOX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,676
Puanı
1,060
1689865173674.png

Eşim Benzerim Yok'da büyük sürpriz.

Hafta içi her gün FOX'ta yayınlanan, yapımcılığını Bloom Medya'nın, sunuculuğunu Burcu Esmersoy'un üstlendiği Eşim Benzerim Yok yarışmasında bugün büyük bir sürpriz yaşandı. 1. ve 2. hafta elenen Gülcan ve Ayda yarışmaya konuk oldular ve bir oyunda jurilik yaptılar. Onları karşısında gören arkadaşları çok şaşırıp, mutlu oldular.

Eşim Benzerim Yok yeni bölümleriyle hafta içi her gün 16.00'da FOX'ta.

1689865195183.png

Kaynak: FOX

• Beğendim
Reactions: Canan41
Çok mutlu olduk onları görünce. Geri dönüş haftası olabilirmiş. :Z:bhr:

• Beğendim
Böylesi saçma konularla forumun kalitesinin yerle bir ediliyor oluşu hoş değil.!

• Harika
Reactions: Carpe Diem
  • Beğendim
Konudaki yorumların hiçbirine katılmıyorum. En azından konusu açılan içerik izlenmiş ve emek harcanarak konusu açılmış. #2 numaralı mesajı yazan kişinin copy paste konuları ile kıyaslayınca bu sonuca varıyorum. :A

Konudaki yorumların hiçbirine katılmıyorum. En azından konusu açılan içerik izlenmiş ve emek harcanarak konusu açılmış. #2 numaralı mesajı yazan kişinin copy paste konuları ile kıyaslayınca bu sonuca varıyorum. :A
Çok teşekkür ederim. Youtube'da ciddi ve bayağı yorum var. İzleniyor yani sadece reyting olarak kıymeti bilinmiyor maalesef. Artar inşallah. :bhr:

• Beğendim
Büyük sürpriz mi? büyük bir sürpriz göremedim ben :F :F

Bu tarz şeyler için bu bölüme konu açmıyoruz.

Dizilerden Kesitler bölümümüz bunun için var. İzlenilen dizinin veya programın, gerçekten ilgi çekebilecek sahneleri için oraya konu açılabilir. Oraya konu açılırken de clickbait diyebileceğimiz başlıklar ile değil, o bölümün kurallarına uygun olarak konu açılması gerekiyor tabii ki.

Konu bu yüzden kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,586
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove