Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
kXW8dA.jpg

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam yeni bölümüyle (82. Bölüm) ekranlara geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 82. bölüm fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da ATV'de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 82. bölümü ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,841
Puanı
1,060
Geçen haftaki bölüme biraz baktım Olgun Şimşeğin diziye girmesi çok iyi olmuş karakterini sevdim;)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bölümün ilk 45 dakikalık kısmı çok iyiydi, özellikle aksiyon açısından. Ender'in bombalarını özlemiştik, muazzam bir karakter gerçekten. :A

Hızırlar hapishaneden çıktı. Mürsel muhtemelen iyileşmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Masa da toplanır ve bir de toplantı sahnesi izleriz muhtemelen.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Umarım yeni bir Nazlı vakası daha olmaz. Ayrıca bu sahne gerçekse artık gına gelecek bu Hızır'ın aldatmalarından üstelik söz vermişti bir daha yapmam diye.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bölümün ilk 45 dakikası gerçekten muazzamdı, oldukça tempoluydu. Ancak ondan sonra tempo beklediğimin çok altında kaldı. Bu bölüm için önümüzdeki bölümde yaşanacak olaylara hazırlık bölümüydü diyebiliriz.

Onun dışında yeniden Hızır'ın, Meryem'i aldatma mevzusuna girilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Üç sezondur tekrarlanan bir konu çünkü bu, üstelik Hızır sürekli olarak Meryem'e onu aldatmayacağına dair söz veriyor.

O kadını Ekrem'in, Hızır'ın yanına yolladığı kesin zaten. Acaba Hızır, Ekrem'in oyununa gelmiş gibi gözüküp, onun bu planına karşı bir plan mı yaptı? Yoksa yine, yeniden Meryem'i aldattı mı? Umarım Hızır'ın Ekrem'e karşı yaptığı karşı bir plandır bu.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bölümün ilk 45 dakikası gerçekten muazzamdı, oldukça tempoluydu. Ancak ondan sonra tempo beklediğimin çok altında kaldı. Bu bölüm için önümüzdeki bölümde yaşanacak olaylara hazırlık bölümüydü diyebiliriz.

Onun dışında yeniden Hızır'ın, Meryem'i aldatma mevzusuna girilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Üç sezondur tekrarlanan bir konu çünkü bu, üstelik Hızır sürekli olarak Meryem'e onu aldatmayacağına dair söz veriyor.

O kadını Ekrem'in, Hızır'ın yanına yolladığı kesin zaten. Acaba Hızır, Ekrem'in oyununa gelmiş gibi gözüküp, onun bu planına karşı bir plan mı yaptı? Yoksa yine, yeniden Meryem'i aldattı mı? Umarım Hızır'ın Ekrem'e karşı yaptığı karşı bir plandır bu.
Dediklerinle aklımdakini birleştirince Ekrem'in Meryem'de gözü olduğunu çıkardım :A Ama Hızır'ın olayı anladığını düşünüyorum bornoz olayında arada başka birşey olmuş olabilir :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dediklerinle aklımdakini birleştirince Ekrem'in Meryem'de gözü olduğunu çıkardım :A Ama Hızır'ın olayı anladığını düşünüyorum bornoz olayında arada başka birşey olmuş olabilir :D

Olabilir, Ekrem'den her şeyi beklerim açıkçası, tehlikeli ve bir o kadar da zeki bir düşman. :A Hızır'ı, Meryem'den uzaklaştırıp yalnız kalan Meryem'i öldürmeyi planlıyor da olabilir.

Zaten dediğim gibi Hızır yeniden Meryem'i aldattıysa, dizi bu konuda tekrara girmiş olur. Umarım Hızır'ın bir planı vardır.