Duygu Çetinkaya'dan Hilmi Cem'e Sert Sözler!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
thumbnail_1426314186.jpg

Survivor All Star'a ilk veda eden isim olan Duygu Çetinkaya'dan sert sözler!

2013 sezonunda Survivor'a katılan ve bu sezon Survivor All Star'da yeniden karşımıza çıkan Duygu Çetinkaya, Hilmi Cem için ağır konuştu. Hilmi Cem İntepe sebebiyle elenen Duygu Çetinkaya sosyal medya hesabından Hilmi Cem İntepe'yi eleştirdi.
indir.jpg

Aynı zamanda Duygu Çetinkaya Survivor All Star'da favorisinin Merve Aydın olduğunu açıkladı.
10403348_1570315219894686_1464296526546376716_n.jpg

Son düzenleme:
Haklı bence. Hilmicem'in yaptığı bence aşağılıkca bir hareketti. Nolursa olsun kavga çıkaran birisi olsa bile böyle şey yapılmazdı.

Duygu çok kavga çıkarıyordu bence de ama Hilmiceme o kadar sırtını dayamıştı. Hilmicem madem böyle bir şey yapacaktı, önceden Duyguya söylemeliydi.

Merve önceden Serenaya söylemesine rağmen aylarca taşlandı. Ahmetin oy oranını bilmediği için ve zayıf olduğu için, üstelik Serenayın 1. olduğunu bile bile Tolganın karşısına, sırf Tolga elensin diye çıkarmıştı ama taşladılar kızı.

Hilmicem bildiğin çok sinsice hareket yaptı ama helal dediler.

Duygu çok doğru konuşmuş. Hilmicem ayıp etti. Özellikle şu tweeti hoşuma gitti.
''Son 10 yılın şampiyonu olmaya gidiyorum dedi o kardeş. Hadi aslanım yürü be dedik.Nerden bilelim yanına bir çanta çelme ile hançer aldığını?''

Duygu Çetinkaya çok iyi konuşmuş. İnşallah geri dönecek o adaya.

Çok çok doğru konuştu Duygu. Sonuna kadar arkasındayız. Adaya inşallah geri dönecek. :)

Olayın aslını tam olarak bilmediğim için detaylı yorum yapamam, ama iyi konuşmuş bence de.

Olayın aslını tam olarak bilmediğim için detaylı yorum yapamam, ama iyi konuşmuş bence de.
oyunlarda falan tarışma yaptığı için takım arkadaşlarıyla hilmicem turabiye demiş ki eğer sen 1.olursan duygunun karşısına beni çıkar öyle de oldu ve hilmicem smste 2. duygu 3.sırada olunca elendi

Duygu sonuna kadar haklı. :)

Hakan'ı da dostlardan saymış helal olsun. :A

çok ergence laflar ayrıca Hilmi cemi yaralamaz ki bunlar. adam zaten seni silmiş sen şimdi silsen neye yarar.

Şuan Duygu'cular bana cephe almasın diye konuşamıyorum ama elbette haksız buldum. Duygu kendi açısından bakmış olaya ben biraz Hilmi açısından bakıyorum ve tamamen psikolojik bir olay olarak görüyorum.:)

Hee Gönüllüler Duygu gibi birini kaybetti ve Ünlülere destek vereceğini açıkladı Duygu o kötü oldu.:( @mrt-06