Duygu Çetinkaya'dan Şok Sözler!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
thumbnail_1426926698.jpg

Survivor All Star'dan 11 gün içerisinde elenen ve adaya veda eden ilk isim olan Duygu Çetinkaya sert açıklamalarda bulundu. Duygu Çetinkaya dün Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.​

''Konuşursam insan yüzüne çıkamaz.''
Twitter'da Duygu Bal ile büyük tartışmalar yaşayan Duygu Çetinkaya, Duygu Bal için ''Ben adada yarışırken Duygu Bal arkamdan 'O adada erkekleri çıldırtmaya gitti' demiş. Ben de dönünce Twitter'den şöyle cevap verdim: 'Seninle ilgili gerçekleri bilseler yüzüne bile tükürmezler.'' diyerek sert çıktı. Aynı zamanda ''Evet, konuşursam insan içine çıkamaz. Sosyal hayatta neler yaptığı konusunda çok şey biliyorum. Bildiklerim şimdilik bana kalsın. Öğrenmek istiyorsa beni cepten arasın. Suratına söylerim.'' diyerek ekledi.

''Dünyam başıma yıkıldı.''
Duygu Çetinkaya aynı zamanda özel hayatına dair bilgilerde verdi. Survivor All Star'a katılmadan önce sırtında ve göğsünde ağrıları olduğunu söyleyen Duygu Çetinkaya'ya kanser olduğunu söylediklerini ve dünyasının başına yıkıldığını açıkladı. Duygu Çetinkaya ''Sonra akciğerimdeki 7.6'lık kistin kanser olmadığını açıkladılar. Ama ömrümden ömür gitti.'' diyerek ekledi.

''Sigara içmediğim için Survivor'da gergindim.''
Survivor All Star'a kavgalarıyla damga vuran Duygu Çetinkaya adada sigara içemediğini ve bu nedenle gergin olduğunu açıkladı. Gerginliklerinin ve kavgalarının sigara içmediğinden dolayı olduğunu söyledi.

''Hilmicem İntepe'nin yaptığı hainliği unutmayacağım.''
Sigara içmediğinden dolayı gergin olduğunu söyleyen Duygu Çetinkaya aynı zamanda Hilmicem İntepe'nin yaptığı hainliği unutmayacağını söyledi.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Duygu'yu severim ama daha fazla bu konularla gündeme gelmesinden sıkıldım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Her lafını haber yapacaksak işimiz var, başka şeylerle konuşulsa daha iyi olur.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
duygu zıvanadan çıkmış aciklamamis güya ama kıza resmen duygu bala öyle böyle kadın demiş ama hiç bir şey dememiş işte

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bu arada sabah bir programdan kovuldu bu agresif tavırlarından dolayı orda da mı sigara yasaktı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Duygu Çetinkaya şu sigarayı bıraksın artık ya. :( Allah korusun hastalığı ilerleyecek. :(

Öncelikle Allah şifa versin, Duygu Bal'a iyi söylemişti twitterdan. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Duygu konuştukça batıyor. ilk Survivor'ında haklıydı ve sevilmişti ama bu Survivor'ı tam tersi etki yaptı. Yanlış hamleler yaptı çünkü.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Iki sevdiğim insan duygu bal ve duygu çetinkaya kavgalı olmuş :D Twitter'da bir bakayım neler olmuş :D