Duygu Çetinkaya Ve Niran Ünsal Kavgası Davalık Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061

8 Ekim 2014'de Söylemezsem Olmaz programında tartışan Duygu Çetinkaya ve Niran Ünsal tartışması mahkemeye taşındı!

Söylemezsem Olmaz programında tartışan Duygu Çetinkaya ve Niran Ünsal tartışması davalık oldu. Duygu Çetinkaya, Niran Ünsal'ın kendisine hakaret edip program çıkışında da sosyal medyadan iftira attığı iddiasıyla savcılığa başvurdu.

İkilinin aynı zamanda hala süren tazminat davası olduğu öğrenildi.

İşte Duygu Çetinkaya ve Niran Ünsal tartışması:

Hacı Hacıyı Mekke'de deli deliyi dakkada bulur derler. Bunların kavgayı aynı ona benzetiyorum.

İkisininde taraftarı olmak istemiyorum.
@Yiğitt İkisinin 1 yerinden tutsam diğer yerini toplayamıyorum.

Bu arada @yatutarsa Demeti sevmez büyük bir ikilemé düşürdün.çocuğu.
Gülşen sevgisi mi Demet nefreti mi.😱 Seç bakem.

Bu Arada Niran'ida çok sever.

Videoyu izlemedim olaydan haberim yok ama kesinlikle Niran haklıdır yani Niran diyorsa doğrudur Niran ReyiZ.

Videoyu izlemedim olaydan haberim yok ama kesinlikle Niran haklıdır yani Niran diyorsa doğrudur Niran ReyiZ.
Videoyu izleyin, öyle karar verin.

@yatutarsa sende izle.

davanın programla alakası yok. sanırım niran programda fena gol yedi o golü çıkarmak için duyguya hakaret ve iftira etti. olay bu dağılın

davanın programla alakası yok. sanırım niran programda fena gol yedi o golü çıkarmak için duyguya hakaret ve iftira etti. olay bu dağılın
Programla alakası var.
O programdan sonra ne olduysa oldu zaten. Duygu'ya büyük hakaretler ve fuhuşla ilgili iddialar atmış ortaya Niran.

Programla alakası var.
O programdan sonra ne olduysa oldu zaten. Duygu'ya büyük hakaretler ve fuhuşla ilgili iddialar atmış ortaya Niran.

tekrar izledim hiç hakaret yok programda. program sonrası sinirlenen niran twitter'da hakaret ve iftira atmış niran olay bu.

programa gelirsek. niran duyguyu aşağılıyor ama duygu ev sahibi olarak bu tahriklere gelmeyip kavgayı tirmandirmali olayı yonetmeliydi.

Niran Ünsal'ın üslubuna bak. Bu kadın herkesle zaten arasını bozuyor, sanat camiasında tek bir dostu dahi kalmamış, her geçen gün daha da komik duruma düşüyor. Hayır yani bu özgüven nerden geliyor onu da anlamış değilim. Duygu'nun sonuna kadar arkasındayım...

Niran Ünsal sonuna kadar haklı. Sonuçta bir programa konuk olmuşsun ve o programda herşeye muhalefet olan, olay çıkarmaktan başka işi olmayan birine maruz kalıyorsun. Umarım hak eden -Niran Ünsal - kazanır.