Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FUAYUX7X0AEU9Og

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Duy Beni'nin oyuncuları ilk kez bir araya geldi.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali Balcı'nın oturacağı, senaryosunu Makbule Kosif ile Gülsev Karagöz'ün kaleme aldığı dizinin başrolünü Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Murat Daltaban ve Durul Bazan paylaşacak.

Etkileyici hikayesi ile dikkat çeken dizinin kadrosunda; Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akkaya, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu ve İbrahim Yıldız yer alıyor.

20nsc59.jpg

FUAX9_9XEAIOxb6

FUAYUWCXEAAKBwo

FUAYUV7XoAA6Dlu

FUAX-AMX0AITQ_D

FUAX-AMWAAAhr0F
FUAYUV_WYAAZ7Zq

Duy Beni, Haziran'da Star TV'de başlıyor!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'nın en güzel sahnelerinin büyük kısmını çekmiş Ali hocanın tek başına ilk işi olacak onun hatrına tutar umarım. :bhr:

Hiçbiri çünkü gençleri çekmişler sadece. :A
Acaba sakalları kesti de siyah tişörtlü oğlan gibi mi oldu diyecektim. :A

Resimler gayet iyi duruyor, senaryo güzelse ilgi görür bu iş.

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Başrol oğlan epey çekici. Bu diziye göz atabilirim, gençlik işlerine hasret kaldık.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20nsc59.jpg

sl52bxl.jpg

56vstro.jpg

40377ds.jpg

Başrol oğlan epey çekici. Bu diziye göz atabilirim, gençlik işlerine hasret kaldık.
Berk Hakman yok ki resimlerde genç oyuncuların resimleri paylaşmışlar :D
Kırmızı Oda'nın en güzel sahnelerinin büyük kısmını çekmiş Ali hocanın tek başına ilk işi olacak onun hatrına tutar umarım. :bhr:
Berk Hakman hangisi resimde? :eek:

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Uzun zaman sonra izlenebilecek güzel bir gençlik dizisi geliyor sanırım, kadro ve senariste rağmen hikayesi heyecanlandırıyor. :bhr: Tanıtımını merakla bekliyorum.

Berk Hakman'ı da Kaçak'tan sonra ilk defa izleyeceğim, onu da izlemeyi özlemiştim. :Z