Dream TV Yayın Hayatını Sonlandırdı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EefmWP0WsAIAGD5

Müzikseverlere kötü haber!

15 Mart 2003'te yayın hayatına başlayan, birbirinden özel yayınlar yapan ve Türkiye’nin en iyi müzik kanallarından biri olan Dream TV, 1 Ağustos itibariyle yayın hayatını sonlandırdı. Kanal yetkililerinin neden böyle bir karar aldığı bilinmezken, resmî bir açıklama henüz yapılmadı.

Demirören Holding bünyesinde yayın yapan bir diğer kanal Dream Türk ise yayın hayatına devam ediyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Dijital platformların yükselişi müzik kanallarının amacını ve reytinglerini elinden aldı maalesef. Hepsi ya kapanıyor ya dijitalden devam ediyor.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Power ve NumberOne ; Dream göre daha çok izlenirliği vardı bana göre...

Birde digital olarak yayın olanakları maliyet olarak daha mantıklı gelebilir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Daha önce de çıkmıştı sanki kapanacağına dair haberler.

Efsane kanallardandı bir dönem, alternatif tarzlara erişmenin mümkün olduğu tek kanaldı. Fakat müzik kanalları ne yazık ki tarih oldu artık. Uzun süre izlemeye devam eden ben bile yıllardır hiç müzik kanalı izlemedim. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şaşırtıcı bir karar değil artık, dijitalden ilerliyor müzik kanalları. Vay be, eskiden istediğimiz şarkı/klip çıksın diye saatlerce beklediğimiz müzik kanallarının bu duruma gelmesi...

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Bir dönem diğer müzik kanallarının yayınlamadığı alternatif müzik türlerini ve kliplerini yayınlayan o jenerasyon için dikkat çeken kanallardan biriydi. Çok uzun yıllar yayın yapan müzik kanallarının bir bir kapanması üzücü ama maalesef artık müzik kanallarından müzik dinlemekte anlamsız.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Müzik kanallarının gerçekten miladı doluyor ben de bazen bir Powertürk'e bakıyorum o eminimki büyük bir çoğunluk müzik kanallarını izlemiyor.