Drama Kraliçesi Reklamın da Kraliçesi Oldu

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,829
Puanı
1,061
Gümüş dizisiyle büyük şöhrete kavuşan Songül Öden dizinin bitmesinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen halen dizinin ekmeğini yiyor.

Öden son olarak Schwarzkopf Palette marka yüzü oldu.Nepal'den Romanya'ya 33 ülkede yayınlanacak reklamlar için 4 gün boyunca çekim yapılacak.

Markanın düzenlediği tanıtım partisine katılan ve dekolteli elbisesi ile dikkatleri üzerine çeken Öden şunları söyledi:

['Farklı kültürlere ait, farklı coğrafyalardan gelen insanlarla çalışmak benim için inanılmaz bir deneyimdi. Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Etkisini ilk kullanımdan itibaren saçlarımda gözlemledim ve çok memnun kaldım. Daha önce doğal ürünler kullanıyordum ama şimdi bunu kullanıyorum'/quote]
8000bc08e04004c83ec8f0369a3d5fc3.jpg

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Büyük tebrikler.. Çok başarılı bir oyuncu Umutsuz Ev Kadınları bitince mutlaka güzel bir dramada yer almalı..

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynı başarısını devam ettiremedi ama ekrana yakışıyor bu işlerde devam etmesini istediğim isim.Başarılar.:)hayırlısı olsun.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bundan 2 yıl önce yazın istanbula gitmiştim 15 gün kadar kaldım ajansa gidip reklamlarda oynamak istediğimi belirtmiştim bişiler doldurdum falan ben istanbuldayken hiç bana geri dönüş yapmadılar memlekete döndüm ozaman ünide okuyordum 1 ay sonra bana geri dönüş yaptılar gofret reklamında oynayabiliceğimi söylediler ama babam tekrar istanbula oan için gitmeme izin vermedi ayyy belki bende şimdi star olmuştum reklam filmi diyince bu geldi şimdi aklıma :bhr::bhr::bhr: