Doğum Günün Kutlu Olsun Burcu Biricik! ❤

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
D5rfGWjWsAUtTZb.jpg

Bugün Düşman Kardeşler'in Derya'sı, Beni Böyle Sev'in Seda'sı, Şeref Meselesi'nin Kübra'sı, Hayat Şarkısı'nın Hülya'sı, 8. Gün'ün Bahar'ı, Kuzgun'un Dila'sı, İnanç Odası'nın Kurban'ı, Kedi Özledi'nin Lale'si, Bana Masal Anlatma'nın Ezgi'si, Çok Uzak Fazla Yakın'ın Aslı'sı, Her Şey Seninle Güzel'in Deniz'i, Çiçero'nun Cornelia'sı Burcu Biricik'in doğum günü!

4 Mayıs 1989'da dünyaya gelen güzel oyuncu 30 yıllık ömrüne birçok kaliteli projeyi, birçok unutulmaz karakteri, başarılı bir evliliği ve birçok ödülü sığdırmayı başarırken yeni yaşının da kendisine güzellikler getirmesini diliyoruz. İyi ki doğdun Burcu!

hülya-cevher.jpg

D5tXkR7XoAA63gy.jpg

D5tN1kBWsAAkcwS.jpg

D5tN1JOXoAEifJp.jpg

D5taD_sWkAERrFR.jpg

D5taGwWWAAAt7s9.jpg

D5taKduW4AAcMiG.jpg

D5tapNbWsAAPBi8.jpg

D5e2UctWsAAzAoS.jpg

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Turkuazz and Dosi

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
İyiki doğmuş mutlu yıllar kendisine

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sen kimsin be haddini bil :A asıl hiçbir vasfı olmayan bu kadını başımıza çıkaran senin forumda yerin yok :A
Vasfı olmasa tüm yapımcılar peşinden koşmazdı geçen yaz. :Z Kedime biraz daha laf atarsan adının üzerinde bir çizgi görebilirsin dikkat. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yurtdışına taşınmadan önce izlediğim son diziydi, özledim Kübra'yı. En başından belliydi aslında buralara geleceği. Umarım güzel bir projede benzer bir karakterde izlerim tekrar kendisini. Doğum günü kutlu olsun. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İyi ki yaşlanmasın Burcu'cum.. Şarap misalisin...Bi de bahtin güzel olaydı iyiydi:A

Bu da hediyen:F
AnotherEnragedCavy-small.gif

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx