Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Foruma son gelişimde en sevdiğim üyedir ve forumun benim için olmazsa olmazlarının başında gelmektedir...

Sadece forumda en yakın arkadaşım değil aynı zamanda hayatımdan da en yakınlarımdan biridir, ailemden biri gibidir adeta. İsmimi soyismimi görünümümü ve hatta sesimi dahi bilen tek kişidir... İyi ki varsın. :bhr: @Dosi
Teşekkür ederim :bhr: sizinle sohbet nerdeyse herzaman eğlenceli (bazı durumlar hariç :A)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Cok caliskan, hamarat, herseye ve herkese yetisen bir süper moderatördür @Dosi
Kendisi de kabul edecek ki, uykuyu sever. Ama cok uyumasina ragmen tüm islerini titizlikle halleder.
Bazen foruma girmiyor, hemen hissediliyor forumda olmadigi. Sicakkanli iyi bir arkadasim oldu forumda. Iyi ki varsin. :noworry:

• Harika
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Sadece forumda en yakın arkadaşım değil aynı zamanda hayatımdan da en yakınlarımdan biridir, ailemden biri gibidir adeta. İsmimi soyismimi görünümümü ve hatta sesimi dahi bilen tek kişidir... İyi ki varsın. :bhr: @Dosi
aha şimdi anladık tolstonun çirkin ismini nereden öğrenebileceğimiz @xdragxx @The_Erinch @Gerekli24 @HeisenBerg @Maskeli Fedai :A :A

--
Bu arada forumun olmazsa olmazı admin dışında tek üye @Dosi.
stamp GIF by South Park

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cok caliskan, hamarat, herseye ve herkese yetisen bir süper moderatördür @Dosi
Kendisi de kabul edecek ki, uykuyu sever. Ama cok uyumasina ragmen tüm islerini titizlikle halleder.
Bazen foruma girmiyor, hemen hissediliyor forumda olmadigi. Sicakkanli iyi bir arkadasim oldu forumda. Iyi ki varsin. :noworry:
Teşekkür ederim bu güzel sözler için :bhr:
Bir ara bol bol kek börek paylaştık diye o imaj oluştu :A eskisi gibi değilim ama yapıyoruz yinede :A
Sende iyi ki varsın :bhr:
stamp GIF by South Park
Yaaa ne güzel bir söylem bu. Çok teşekkürler :bhr:

@Tolstoyevski 'ye gelince, sırrı bende güvende. O konuda beklentiniz olmasın :A
------

Bu mikasa ne @Dosi İsveç'teki adın mı :A
Damarıma basılınca ve sabrım tam taşınca karşımdakine gerekeni yaptığım için o lakabı taktılar galiba :bilmem:

Şu karakter:
IMG_20210416_151917.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
aha şimdi anladık tolstonun çirkin ismini nereden öğrenebileceğimiz @xdragxx @The_Erinch @Gerekli24 @HeisenBerg @Maskeli Fedai :A :A

--
stamp GIF by South Park

Teşekkür ederim bu güzel sözler için :bhr:
Bir ara bol bol kek börek paylaştık diye o imaj oluştu :A eskisi gibi değilim ama yapıyoruz yinede :A
Sende iyi ki varsın :bhr:

Yaaa ne güzel bir söylem bu. Çok teşekkürler :bhr:

@Tolstoyevski 'ye gelince, sırrı bende güvende. O konuda beklentiniz olmasın :A
------

Damarıma basılınca ve sabrım tam taşınca karşımdakine gerekeni yaptığım için o lakabı taktılar galiba :bilmem:

Şu karakter:Ekli dosyayı görüntüle 109007

Kendimden çok @Dosi ye güvenirim o yüzden o konuda içim rahat mezara kadar gider o sır @Dosi söz konusu olunca :bhr: :A

2040’larda forumda açıklayacağım ama kimliğimi, sözüm var… :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kendimden çok @Dosi ye güvenirim o yüzden o konuda içim rahat mezara kadar gider o sır @Dosi söz konusu olunca :bhr: :A

2040’larda forumda açıklayacağım ama kimliğimi, sözüm var… :A
Ben seni defalarca ifşa ettim zaten. :A Bu videodaki özne sensin mesela. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
33.333 mesajımı Survivor nedeniyle unutmuştum geçen sene :A o ara dalmıştım konuda yorum yazmaya.
Yinede 44.444. mesajımı foruma üye olmama vesile olan Survivor konusuna yazdım :A
Ekli dosyayı görüntüle 88333

@Tolstoyevski @xdragxx
27 Haziran 2020'e 44.444 mesaja sahip olup yaklaşık 15 ayda 30 bin mesajdan fazla yazmayı başaran çenesi düşük üye.

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Az edit ettim memnun kal @Yakamoz-Asi :A
------

Forumda en çok tartıştığım ama en çok sevdiğim kişidir :A Tartışma sebepleri de bence ikimizin de dik başlı olması @Dosi ...
En çok tartışma evrenine geçme de nedense bu zamanlarda oldu :A tartışmalara rağmen en olmak şaşırttı ama :A teşekkür ederiz.
Tartışmalar bence artık son demindeydi :A