Dorukhan Toköz Trabzonspor ile Anlaştı!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1627548070284.png

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ta forma giyen Dorukhan Toköz, Trabzonspor ile anlaştı!

2018 yılından bu yana Beşiktaş formasını giyen ve yeni sezona girerken Beşiktaş ile yollarını ayıran Dorukhan Toköz için gerek yurt dışında, gerekse de yurt içinde birçok kulübün talebi olmuştu. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması altında bütün liglerde 37 maçta forma giyen milli futbolcu Dorukhan Toköz ile anlaştığına dair Trabzonspor tarafından açıklama gün içinde yapılması bekleniyor.

Kaynak: TRT Spor

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Bu transfere hem sevindim hem de sinirlendim. Sevindim çünkü Dorukhan bu ligde belli bir seviyenin üstünde olan oyuncu. Sinirlendim çünkü Avcı'nın sürekli transfer istemesi artık sinir bozucu bir hâl almaya başladı. Elindekini kullanmak yerine bir yandan oyuncu istiyor. Böyle hocalığı bende yaparım.

Dorukhan'ın maaşı 9 milyondan fazla olursa direkt söverim. Gidecek hiç bir yeri kalmamışken bu kadar yüksek kontrat vermeye gerek yok. Zaten BJK'nin verdiği parayı vermişiz. Oraya dönemeyeceğine göre bu fiyata bize geldi.

Bu transferle birlikte yerli oyuncularda nitelik olarak FB ile kafa kafaya geldik diyebilirim. Şu kural olayında biraz rahatlayacağız sanırım.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu saatten sonra yapılacak ter transfere nötrüm. Çünkü hoca beni yine uyuz etmeye başladı. :D
Beşiktaş ve Galatasaray transfer yapılmadı diye yakınır, Fenerbahçe oyuncular gönderilmedi diye yakınır, ve Trabzonspor ise transfer yapılıyor diye yakınır. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Hocanın isteği doğrultusunda başkanların transfer yapması çok iyi bir olay, her başkan yapmaz. Bazı kulüplerde takımı teknik direktör değil, başkan yönetir.
Bizde de öyle ama başkan seçime güçlü gitmek için hocanın istediklerini yapıyor. Yiyeceği parayı Koita transferinden yedi zaten. Transferleri hocaya bırakarak kendine kredi oluşturdu.

• Beğendim
Reactions: Araf