'Doktorlar Ekranlara Geri Dönüyor' İddiası... Bakın Hangi Kanalda!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'Doktorlar Ekranlara Geri Dönüyor' İddiası... Bakın Hangi Kanalda!

20140530001303_0.jpg

Dün şu konuda Hürriyet'in haberine dayandırarak verdiğimiz ''Doktorlar Ekranlara Geri Dönüyor'' iddiasının gerçeği ortaya çıktı!

Yeni habere göre Doktorlar dizisi yeniden çekilmeyecek. Kore formatı olan The Doctors'ın uyarlaması çekilecek. Yapımcılığını MF Yapım, senaristliğini Makbule Kosif, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan'ın üstleneceği dizi Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Bir grup doktorun hastane ve kişisel hayatlarını anlatan dizinin genel hikayesi şöyle:

Park Shin Hye'nin çocukluğu zorluklarla dolu geçmiştir. Buna rağmen yılmamış ve doktor olmayı başarmıştır.​
Kim Rae Won ise yetenekli bir nöro cerrahi uzmanı iken ailesini bir kazada kaybetmesi üzerine tüm kariyerini geride bırakarak lisede öğretmenlik yapmaya başlamıştır.​
Yoon Gyun Sang zengin ailesinin parasını redderek kendi hayatını kuran başarılı bir cerrahtır.​
Lee Sung-Kyung ise zengin bir ailenin kızıdır. Çok eskiden beri Kim Rae Won'a aşk beslemektedir ancak onun bundan haberi yoktur.​
Orijinal formatta oku

Reaksiyon puanı
156
Puanı
65
İkinci doktorlar denemesindeki gibi başarısız olacağını düşünüyorum.Zaten ilk doktorların havası bir başkaydı onun gibi dizi yapılamaz bir daha ama bu söylediğimde doktorların ilk zamanları için geçerli.O da sonradan bozulmuştu.

BU ARADA KANAL ŞAŞIRTTI:A KANAL 7 DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM:X

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,588
Puanı
860
Bizim doktorlardan biraz daha farklı konusu. Diziye benim gibi özlem çekenler için izlenilecek bir proje olabilir.