Doğu'nun Forumda 3. Yılı! (2018)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Forumun sevilen, eğlenceli ve banlanmaya bağışıklığı olan ve @destere @MEnes ve @MasacRE- ninde içinde bulunduğu meşhur sıvacı ekibinin bir üyesi olan sevgili hemşerim @Doğu 3. yılında :Z

Survivor'dan dolayı forumda ilk yorumlaştığım kişilerden biri olan ve çok eğlenceli bulduğum ama zamanla tanıdıkça bir çok ortak noktamızın olduğunu farkettiğim ve bu yüzdende bir zamanlar ruh ikizim diyede adlandırdığım değer verdiğim Doğu'nun bende yeri hep ayrıdır :bhr:

Bizlerle birlikte nice nice yıllara inşallah :D
Hediyelerim:

ve ortak şarkımız olmazsa olmaz:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kimileri vardırki herzaman konuşamasanda var olduklarını bilmek yeterlidir. Benim için öylesin ve ne demek istediğimi çok iyi anladığını biliyorum @Doğu
Bu forumda hep görmek istediğim kişilerden birisin :bhr:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Maskeli Fedai 'cim seni posta güvercini ilan ediyorum, evet. :A Artık bu siyasetden doğan ilişki bozukluklarımı bir kenara bırakmam gerektiğini sana söylemiştim. :A Doğu Bey ile bunu start edebilirim, en azından temel atabilirim. :A

Kimileri vardırki herzaman konuşamasanda var olduklarını bilmek yeterlidir. Benim için öylesin ve ne demek istediğimi çok iyi anladığını biliyorum @Doğu
Beni bile bu kadar övmedin. :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai 'cim seni posta güvercini ilan ediyorum, evet. :A Artık bu siyaset-din ve benzerinden doğan ilişki bozukluklarımı bir kenara bırakmam gerektiğini sana söylemiştim. :A Doğu Bey ile bunu start edebilirim, en azından temel atabilirim. :A

Sen kendini @Doğu ile birmi tutuyorsun?:A:A
Sen her fırsatta beni ezmeye çalışıyorsun ama başarısız oluyorsun tabiki :A
Tüm bunlara rağmen ben sana bol sıvamalı bir konu açmıştım. Bence kimseyi seninki kadar sıvamamışımdır bana olan tutumuna rağmen :A
Ha Doğu sadece forumdan iletişimim olan biri değil :D şimdi daha anlaşılır olmuştur belki :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sen kendini @Doğu ile birmi tutuyorsun?:A:A
Sen her fırsatta beni ezmeye çalışıyorsun ama başarısız oluyorsun tabiki :A
Tüm bunlara rağmen ben sana bol sıvamalı bir konu açmıştım. Bence kimseyi seninki kadar sıvamamışımdır bana olan tutumuna rağmen :A
Ha Doğu sadece forumdan iletişimim olan biri değil :D şimdi daha anlaşılır olmuştur belki :A
Övdüğün kadar gömdün de. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İşim olmasa senin açtığın konuda fazla durmazdım ama iş iştir. :A Ayrıca açtığın en iyi konu, beni övdüğün konuydu. :A Keşke zirvede bırakıp forumdan gitseydin neeeee
Canım zaten ben zirvede bıraktım bir çok şeyi :sunglasses: Şuan var ile yok arasındayım :A
Arada gelirim sen varlığımı hisset diye :A
Ha bir de Diss Savaşları'mız var :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Edeyim bari, üzülme. :A Reyting düşüşü yaşama. :A Bak yine seni düşündüm. :A
diyorsun :A
DaringMeekIceblueredtopzebra-poster.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Forumun sevilen, eğlenceli ve banlanmaya bağışıklığı olan ve @destere @MEnes ve @MasacRE- ninde içinde bulunduğu meşhur sıvacı ekibinin bir üyesi olan sevgili hemşerim @Doğu 3. yılında :Z

Survivor'dan dolayı forumda ilk yorumlaştığım kişilerden biri olan ve çok eğlenceli bulduğum ama zamanla tanıdıkça bir çok ortak noktamızın olduğunu farkettiğim ve bu yüzdende bir zamanlar ruh ikizim diyede adlandırdığım değer verdiğim Doğu'nun bende yeri hep ayrıdır :bhr:

Bizlerle birlikte nice nice yıllara inşallah :D
Hediyelerim:

ve ortak şarkımız olmazsa olmaz:

Geçen diğer yoldaşım @MEnes in konusuna da yazmıştım,o 3 yıl görünen tarih, aslında 2,5 civarı diye. Şimdi @Doğu yoldaşımda da aynı durum var :A 3 yılının nereden baksan 1,5 yılı banlıdır. Yani o yüzden 1,5 yılını kutluyorum sıvadaşım, banlanmadan dolu dolu 3 yıllar yaşamanı temenni ediyorum forumda :A

Sana hediyem de süper yıldızımız Belhanda'nın akıl dolu pasları, muhteşem çalımları, mermi gibi şutlardan oluşan müthiş bir çalışma. @Maskeli Fedai ile beraber izlersiniz :A
404.png

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Çok teşekkür ederim duygulandırdın beni :bhr: Eline emeğine gönlüne sağlık ruh ikizim benim, seviliyosun <3

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@Maskeli Fedai 'cim seni posta güvercini ilan ediyorum, evet. :A Artık bu siyasetden doğan ilişki bozukluklarımı bir kenara bırakmam gerektiğini sana söylemiştim. :A Doğu Bey ile bunu start edebilirim, en azından temel atabilirim. :A

Benle bir problemin olmadı ki hiç? :) Teşekkürler yine de. Diyalog kanallarım her zaman açık :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçen diğer yoldaşım @MEnes in konusuna da yazmıştım,o 3 yıl görünen tarih, aslında 2,5 civarı diye. Şimdi @Doğu yoldaşımda da aynı durum var :A 3 yılının nereden baksan 1,5 yılı banlıdır. Yani o yüzden 1,5 yılını kutluyorum sıvadaşım, banlanmadan dolu dolu 3 yıllar yaşamanı temenni ediyorum forumda :A

Sana hediyem de süper yıldızımız Belhanda'nın akıl dolu pasları, muhteşem çalımları, mermi gibi şutlardan oluşan müthiş bir çalışma. @Maskeli Fedai ile beraber izlersiniz :A
404.png
Ne var hediyende?? (b)
Geçen seferki kutlama konusunda edepli hediyeler paylaşmadın diye seni uyarmıştım :A Sende @destere bizi yoldan çıkardı demiştin :A 2 sene önceydi nerdeyse :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

404.png
Puhahahaha hediye güldürdü :F Sağ olasın sıvadaşım :) Nice sıvalara banlanmadan inşallah :A