Doğum Günün Kutlu Olsun Ozan (bazinga)!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Normalde dün açılması gereken bu kutlama konusu; adminimiz @bazinga beyin çok gizemli bir insan olmasından dolayı, doğum gününün dün olduğunu bugün öğrenmemizden ötürü bugüne kalmış bulundu.

Kendisinin doğum gününü kutluyoruz sevdikleriyle beraber geçireceği, nice mutlu, sağlıklı yıllar diliyoruz. Kendisi sayesinde bu forum kuruldu ve biz çılgın insanlar topluluğu bir araya gelmiş bulunduk. Kendisi bize forumu hediye ettiği için, herkesten de kendisine hediyeler göndermesini bekliyor. Aksi takdirde forumu kapatabilir... :A

Kendisine aşırı derecede sanatsal olan hediyelerimi bu konuya iliştiriyorum...

Alex.jpg

Slimani.jpg

Emma.jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Normalde dün açılması gereken bu kutlama konusu; adminimiz @bazinga beyin çok gizemli bir insan olmasından dolayı, doğum gününün dün olduğunu bugün öğrenmemizden ötürü bugüne kalmış bulundu.

Kendisinin doğum gününü kutluyoruz sevdikleriyle beraber geçireceği, nice mutlu, sağlıklı yıllar diliyoruz. Kendisi sayesinde bu forum kuruldu ve biz çılgın insanlar topluluğu bir araya gelmiş bulunduk. Kendisi bize forumu hediye ettiği için, herkesten de kendisine hediyeler göndermesini bekliyor. Aksi takdirde forumu kapatabilir... :A

Kendisine aşırı derecede sanatsal olan hediyelerimi bu konuya iliştiriyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 72849

Ekli dosyayı görüntüle 72851

Ekli dosyayı görüntüle 72850
Dosi sayesinde öğrendiniz Sherlock bey :A
Yakın zamanda bir üyenin daha doğum günü ama burada yok. O na forum dışı tebriğimi iletecem gününde :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
@bazinga tekrardan tebrikler ve bugün bir konuda Sia'nın en beğendiğin şarkıcı olduğunu görmüştüm (en azından ilk onun ismini vermişsin :A)
Hediyem ozaman Sia'nın en çok dinlenen şarkısı olsun:

• Beğendim
Reactions: bazinga

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@bazinga doğum günün kutlu olsun dostum, sevdiklerinle birlikte nice mutlu, huzurlu yıllar diliyorum. Bizlerle birlikte de nice mutlu sanat dolu yıllar diliyorum. :D Bu platformu oluşturmayı düşünüp bunu hayata geçirip bizleri burada topladığın için de tebriklerimi gönderiyorum. :D

O kadar sanat diyip bu minvalde hediye vermeden de olmaz elbette...

MV5BNDQ2ODgzNzgzOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDk5NDYzMDE@._V1_SX1500_CR0,0,1500,999_AL_.jpg

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
kaç oldun şimdi sen 29 mu :A @Çiğdem gibi evde mi kaldın :A :A:A neyse sana hadiseyi hediye edeyim :X
Ekli dosyayı görüntüle 72852
kaç oldun şimdi sen 29 mu :A @Çiğdem gibi evde mi kaldın :A :A:A neyse sana hadiseyi hediye edeyim :X
Ekli dosyayı görüntüle 72852
Yok daha 27 :D

Bu nasıl hediye forumu mu kapattıracaksın? :A

@bazinga doğum günün kutlu olsun dostum, sevdiklerinle birlikte nice mutlu, huzurlu yıllar diliyorum. Bizlerle birlikte de nice mutlu sanat dolu yıllar diliyorum. :D Bu platformu oluşturmayı düşünüp bunu hayata geçirip bizleri burada topladığın için de tebriklerimi gönderiyorum. :D

O kadar sanat diyip bu minvalde hediye vermeden de olmaz elbette...

MV5BNDQ2ODgzNzgzOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDk5NDYzMDE@._V1_SX1500_CR0,0,1500,999_AL_.jpg
Çok teşekkürler.

Yılın en sevdiğim şarkısı olabilir. :Z

Margot ?

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MEnes and xemrexxx
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Doğum günün kutlu olsun :) İyi ki kurmuşsun bu forumu. Bak kaç yıl oldu hala bırakamadım, kürkçü dükkanı misali.:D Lisenin başlarıydı, şimdi iki ay sonra üniversiteden mezun olucam ve yine buradayım :D

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Doğum günün kutlu olsun :) İyi ki kurmuşsun bu forumu. Bak kaç yıl oldu hala bırakamadım, kürkçü dükkanı misali.:D Lisenin başlarıydı, şimdi iki ay sonra üniversiteden mezun olucam ve yine buradayım :D
Teşekkürler. Benim için de benzer durum geçerli. Lise ilk sınıftı, şimdi üniversiteyi bitireli 5 sene geçti. :D

Senin gibi eskileri görmek her zaman mutlu ediyor. :)

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun Ozan :D 2020'de de geleneği bozmayarak forumu kapatma konusunu bekliyoruz :A

Bu da doğum günü hediyesi :F @bazinga

• Güldürdün