Doğum Günün Kutlu Olsun Harunnn60! ❤

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
samp54bd9d0d306628a2.jpg

Bugün forumumuzun en sevilen ve başarılı yöneticilerinden @Harunnn60 ın doğum günü. 22.yaş gününü kutlayan Haruna yeni yaşında sağlık ,mutluluk diliyorum forum adına :bhr::bhr::bhr:

Harun foruma ilk geldiğim günden beridir tanıdığım çok iyi anlaştığım üyelerden birisi.Yeri geldi ablası yeri geldi dostu ,arkadaşı oldum.Çok şey paylaştık. Forumda hepimiz ömür tüketiyoruz .Harun da son 5 yılını ve ergenlik dönemini bizlerle geçirip sevincini üzüntüzünü hayatının en güzel yaşlarını bizlerle paylaştı. Yeni yaşında bol gülücüklü cicili bicili bir yıl diliyorum.Gülücükler yüzünden eksik olmasın . İkinci ailemiz olan bu forumda birlikte eğlenmeye devam :Z:Z:Z

Benim söylemimle sevdiği mal kadınlar :A :A :A
ufak-tefek-cinayetler-pelin.jpg

last-man-on-earth-january-jones-melissa-1.jpg

giphy.gif

Burda da sevdiği yabancı kadın şarkıcıları topladığım bir video,sonuna kadar izle :Z

Ve adettir Musti :A Son şarkısı :love1::love1::love1:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Konuyu tam 12-de açacakdim. Sen erken açtın. :( @Çiğdem-

Neyse buradan paylaşayım. @Harunnn60

WhatsApp Image 2019-01-24 at 12.38.19 AM.jpeg

Bugün 24 Ocak, forumun en güzel kalpli, en sempatik üyesi, gönüllerin efendisi ve adam gibi adam Harun'un doğum günü!

2013 yılı Eylül ayında benimle birkaç gün farkla foruma üye olan Harun'umuz kısa zamanda herkesin sevdiği üyelerden birisi oldu. Bu 6 yılda acısıyla tatlısıyla hep beraber geçirdik ve ilk geldiğinde 16 yaşında liseli olan Harun bugün artık o 22 yaşında yakışıklı mı yakışıklı bir delikanlı.
Yeni yaşın hayatında çok güzel hatıralarla dolu, unutulmaz bir yaş olsun. Vee en önemlisi bu yıl artık buluşalım seninle. :D

İyi ki doğdun, iyi ki hayatımızdasın güzel insan! Nice mutlu yaşlara!

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 64316

Bugün 24 Ocak, forumun en güzel kalpli, en sempatik üyesi, gönüllerin efendisi ve adam gibi adam Harun'un doğum günü!

2013 yılı Eylül ayında benimle birkaç gün farkla foruma üye olan Harun'umuz kısa zamanda herkesin sevdiği üyelerden birisi oldu. Bu 6 yılda acısıyla tatlısıyla hep beraber geçirdik ve ilk geldiğinde 16 yaşında liseli olan Harun bugün artık o 22 yaşında yakışıklı mı yakışıklı bir delikanlı.
Yeni yaşın hayatında çok güzel hatıralarla dolu, unutulmaz bir yaş olsun. Vee en önemlisi bu yıl artık buluşalım seninle. :D

Erken kalkan erken yol alır :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mutlu Yıllar Harun. Valla forumda çok seviliyorsun. Bu kadar insan biriktirmiş olmanı tebrik ediyorum.:D
Yeni yaşın, her şeyin istediğinden de fazla olduğu bir yıl olur umarım senin için.:bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Harunnn60 ile taniştiğimizda daha kücüktü o yuzden Harunnnun yeri ayrıdır(o da biliyor) bende:bhr: İyi ki doğdun.:X (kimseye de böyle hediye yapmam:A)
2zg4x.jpg

Veeee bizi birleştiren kıymetlimisss dizi(ler)
giphy.gif

giphy.gif

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
samp54bd9d0d306628a2.jpg

Bugün forumumuzun en sevilen ve başarılı yöneticilerinden @Harunnn60 ın doğum günü. 22.yaş gününü kutlayan Haruna yeni yaşında sağlık ,mutluluk diliyorum forum adına :bhr::bhr::bhr:

Harun foruma ilk geldiğim günden beridir tanıdığım çok iyi anlaştığım üyelerden birisi.Yeri geldi ablası yeri geldi dostu ,arkadaşı oldum.Çok şey paylaştık. Forumda hepimiz ömür tüketiyoruz .Harun da son 5 yılını ve ergenlik dönemini bizlerle geçirip sevincini üzüntüzünü hayatının en güzel yaşlarını bizlerle paylaştı. Yeni yaşında bol gülücüklü cicili bicili bir yıl diliyorum.Gülücükler yüzünden eksik olmasın . İkinci ailemiz olan bu forumda birlikte eğlenmeye devam :Z:Z:Z

Benim söylemimle sevdiği mal kadınlar :A :A :A
ufak-tefek-cinayetler-pelin.jpg

last-man-on-earth-january-jones-melissa-1.jpg

giphy.gif

Burda da sevdiği yabancı kadın şarkıcıları topladığım bir video,sonuna kadar izle :Z

Ve adettir Musti :A Son şarkısı :love1::love1::love1:
Çok teşekkür ederim:love1::love1:
İyi ki varsın . iyi ki senin gibi güzel insan tanıdım. :persevere::hearteyes: Çok duygulandım.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 64316

Yeni yaşın hayatında çok güzel hatıralarla dolu, unutulmaz bir yaş olsun. Vee en önemlisi bu yıl artık buluşalım seninle. :hearteyecat::hearteyes:

Çooooooookkkkkkkkk çooooooooookkk teşekkür ederim. :Z:Z:love1::love1::love1:

Cidden tanıştığıma ve dost, kardeş, cana yakın olduğum ve pişman olmadığım az kişilerden birisisin. :D 2013'de tanıştık ve sene 2019! Bu forumda bu kadar uzun süren dostluk var mıdır? Hiç zannettmiyorum. Varsa bile kopuk kopuk devam ediyor.

Cidden benim için çok değerlisin. Seni bir ayrı seviyorum. :D Afiş gerçekten çok güzel olmuş, beni geçmişsin. :F Bunu bilgisayarım da saklayacağım hatta profilimde resimlere de koyacağım hatıra dursun senden. :hearteyecat::hearteyes:

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Mutlu Yıllar Harun. Valla forumda çok seviliyorsun. Bu kadar insan biriktirmiş olmanı tebrik ediyorum.:D
Yeni yaşın, her şeyin istediğinden de fazla olduğu bir yıl olur umarım senin için.:bhr:
Sende çok sevildin sadece ben değil. :D Bende senin gibi güzel bir arkadaş bulduğum için şanslıyım ayrıca kafa dengisin, espirilisin, her şekilde destek olursun bende sana olurum. :hearteyes:

İnş seninde benimde bu yıl süper geçer. :hearteyecat::hearteyes:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Harunnn60 ile taniştiğimizda daha kücüktü o yuzden Harunnnun yeri ayrıdır(o da biliyor) bende:bhr: İyi ki doğdun.:X (kimseye de böyle hediye yapmam:A)
2zg4x.jpg

Veeee bizi birleştiren kıymetlimisss dizi(ler)
giphy.gif

giphy.gif
Yaaa:hearteyecat::hushed: Çok sağol :openmouth::openmouth:

Sene 2013-2014 senden annemle dizi izlemek için tavsiye istiyordum. O zamanlarda sende baya dizi izliyordun ( birde o dönem yabancı dizi izleyen azdı forumda ) neyse sonra önerdiğin diziler muhteşem çıktı hatta senden daha çok sahiplendim :F o günler unutulur mu gerçekten?
İnternetim evde yoktu bağlatmak istememiştim, İnternet cafeden kaçak indirirdim. :F @Çiğdem- bilir. :F The Killing , Daredevili izlerdim 480p ile. :D Ne günlerdi. :D

Afiş gerçekten çok güzel olmuş, beni geçmişsin. :F Bunu bilgisayarım da saklayacağım hatta profilimde resimlere de koyacağım hatıra dursun senden. :hearteyecat::hearteyes:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Doğum günün kutlu olsun @Harunnn60 nice mutlu huzurlu sağlıklı ve forumlu yıllar diliyorum sana :D
Bunlar da hediyelerin :A
IMG_3077.JPG

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Veee sıra geldi @kerem 'e :hearteyes:

Cidden senin gibi muhteşem, iyi yürekli, her daim başkalarının yardımına koşan, her daim kendisinden çok başkalarını düşünen, onların iyi olmasını isteyen, yeri geldi mi kendi içmeyen başkasına içiren çok az insan tanıdım. Bana keşke dünyada senden daha fazla olsa daha iyi bir yer olurdu demiştin. Ama asıl senden daha fazla kişi olsa bu dünya iyi değil mükemmel olurdu. Yaptığın iyiliklerde hiç bir şey beklemedin her daim mutlu etmeye çalıştın. Özü sözü bir , yalanı olmayan bir insansın. Her daimi net düşünceni söyledi iyi veya kötü. En önemlisi sen oldun. hiç kendini başka kalıplara sokmadın neyse o oldun.

Cidden senin yanında olan arkadaşların çok çok sanşlı ve onları kıskanıyorum. :D 2019 senin için çok çok güzel geçsin. Ve herkes görsün bu güzel insan çok çok daha fazlasını hak ediyor. İnş bu yıl daha çok mutlu olacaksın. :relaxed::relieved:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim:love1::love1:
İyi ki varsın . iyi ki senin gibi güzel insan tanıdım. :persevere::hearteyes: Çok duygulandım.
Aaa ben tşşk ederim cnm az bile :bhr: Burada güzel bir aileyiz en güzel yaşlarımızı burda birbirimizle büyüdük :bhr::bhr::bhr:

Videonu nasıl buldun sonunu güzel bağladık :Z:Z:Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sene 2013-2014 senden annemle dizi izlemek için tavsiye istiyordum. O zamanlarda sende baya dizi izliyordun ( birde o dönem yabancı dizi izleyen azdı forumda ) neyse sonra önerdiğin diziler muhteşem çıktı hatta senden daha çok sahiplendim :F o günler unutulur mu gerçekten?
İnternetim evde yoktu bağlatmak istememiştim, İnternet cafeden kaçak indirirdim. :F @Çiğdem- bilir. :F The Killing , Daredevili izlerdim 480p ile. :D Ne günlerdi. :D

Afiş gerçekten çok güzel olmuş, beni geçmişsin. :F Bunu bilgisayarım da saklayacağım hatta profilimde resimlere de koyacağım hatıra dursun senden. :hearteyecat::hearteyes:
Bölümleri sana atmayı denemiştim beleş izle diye :A :A :A @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Gözlerimden yaşlar sızıyor :T :hearteyes: