Doğum Günün Kutlu Olsun Araf (Arslan Bey)!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Arslan Bey Doğum günün kutlu olsun nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum. Sen de yaşlandın be kardeş. Arada hasbıhal ederdik ama bayadır edemiyoruz da. Goygoyunu da özledik diyebilirim. Neyse yakında döneceğin bilgisini aldık o zaman gelince yaparız gerekeni. :A

Hediye olarak başka bir hediye veremezdim sana. Özel goygoy sahneleridir... :A

• Beğendim
Reactions: Araf and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Arslan Bey Doğum günün kutlu olsun nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum. Sen de yaşlandın be kardeş. Arada hasbıhal ederdik ama bayadır edemiyoruz da. Goygoyunu da özledik diyebilirim. Neyse yakında döneceğin bilgisini aldık o zaman gelince yaparız gerekeni. :A

Hediye olarak başka bir hediye veremezdim sana. Özel goygoy sahneleridir... :A

Şu tabloya alışkın değilim :A ?
Tüm bildirimler senden :A
Screenshot_20191207-101631.png
@Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında o goygoylara cevap da verecektim ama işte olduğum için fırsat bulamadım. :A Boşluk bulamadım hiç ama belki bi ara cevap veririm geceye doğru. :A
'belki' , bu biraz kısmet gibi birşey oluyor. Geceye göreceğiz bakalım gelecek mi cevap :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE bugün kendisine sen foruma gelmedin diye konunu acmayacağım dedim, o da açsaydin döndüğumde teşekkürümü ederdim dedi. Yok, gelmedin diye ceza olsun dedim. Sürpriz olsun :A

siz de tebrik edin @Sherlock @MEnes @xemrexxx @Turkuazz @batuhankaralar @DarkLegenD @Maskeli Fedai ve diğer Arslan Bey'i tanıyanlar.
@Silinmiş Üye sen de kutlayabilirsin :A :A
Yukarıda yazmışsın hediyenizi verin diye ama olmaz, prensiplerime aykırı :A Forumda olmayan insana yok hediye mediye :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
hiç şaşırmadım :A
@Sherlock Bey'de 8 Aralık tarihinin önemini anlatacaktı güya bugüne yani düne:T: Takvimler 9 Aralık tarihini gösteriyor artık:T:
Ben de şaşırmadım... :A

Ya o çok da önemli bir şey değil, bunun KYK bursu yani devletten aldığı öğrenci bursunun yattığı tarih o. :A O tarih geldiğinde yani herhangi bir ayın 8'i geldiğinde kendisi maddi olarak ihya oluyor, mesele bu... :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de şaşırmadım... :A

Ya o çok da önemli bir şey değil, bunun KYK bursu yani devletten aldığı öğrenci bursunun yattığı tarih o. :A O tarih geldiğinde yani herhangi bir ayın 8'i geldiğinde kendisi maddi olarak ihya oluyor, mesele bu... :A :A
Haha :A benim aklımda ogün sınav bitip rahatlayacağı dönem olarak geldi. Çok ta uzaklaşmamışım tahminimde sanki :A
Acaba ifşa etmene kızarmı :eek: :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes