Doğum Günün Kutlu Olsun Aleyna Tilki!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
images

Bugün, son yılların şüphesiz en iyi çıkış yakalayan ünlülerinden biri olan Aleyna Tilki’nin doğum günü... Her klibi milyonlarca dinlenen Aleyna'nın daha onlarca şarkılar yapmasını ve bizim de doya doya dinlememizi canı gönülden diliyor, geleceğin dünya starına nice mutlu yıllar diyoruz! ❤

Herkesin artık gizli gizli Aleyna babayı dinlediğini itiraf ettiği bir yıl olur umarız...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

''Lady Gaga ile aynı gün doğmuşuz. Bu tesadüf değil. Ben de onun gibi dünya starı olacağım. Günün birinde şarkılarımı dünya söyleyecek”

aleyna-tilkiden-flas-2e8b617aa693b6a9028f.jpeg

wiAUAZAR2Avjj6fAkDM2SpOv7khV5eZwNcxpXpxkXKSUvKFKX_OrkoHazKl4GBYx5r-OnKzJfR0RbciVFh1EffX_4n6xIY6pNRQ=w320-h180-nc

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni klibini bekliyoruz dünya starımız, iyiki doğdun?
En sevdiğim şarkısı :bhr:

• Harika
Reactions: dreamy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Lady Gaga ile aynı gün doğmuşuz. Bu tesadüf değil. Ben de onun gibi dünya starı olacağım. Günün birinde şarkılarımı dünya söyleyecek”

Hayat böyle bişey değil cnm Aleyna'cim:( Ben kimlerle aynı gün doğmuşum ama :A

İyi doğmuşun iyi ki senin sesinle şarkılar dinliyorum. Bi de şu arabesk sevdandan vazgeçsen:( Neyse Hande 1 sen ikisin ???

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MasacRE ATFC olarak bu konuya mesaj yazmadığına utanmalısın... @Dosi
@MasacRE görmemiştir birde bu aralar @Sherlock 'un finalleri vardı yoğun. Sherlock ne alaka dersen,Sherlock geçen finalleri varken MasacRE'nin kendisine yardım ettiğini söylemişti. ikisi bölümdaş oldukları için aynı zamanlarda yoğun oluyorlar, yoksa MasacRE ilk gün ışınlanırdı buraya :A
Aleyna Baba diye söylenen @Doğu , Aleyna'nın sesini beğeniyorum diyen @turkuazz da konuyu farketmemişlerdir. Yoksa illaki kutlarlardı.
@xemrexxx senide bekleriz konuya :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@MasacRE görmemiştir birde bu aralar @Sherlock 'un finalleri vardı yoğun. Sherlock ne alaka dersen,Sherlock geçen finalleri varken MasacRE'nin kendisine yardım ettiğini söylemişti. ikisi bölümdaş oldukları için aynı zamanlarda yoğun oluyorlar, yoksa MasacRE ilk gün ışınlanırdı buraya :A
Aleyna Baba diye söylenen @Doğu , Aleyna'nın sesini beğeniyorum diyen @turkuazz da konuyu farketmemişlerdir. Yoksa illaki kutlarlardı.

Utku beyciğim yalan söylemez, yoğun olmasak Türkiye’nin yükselen yıldızı Aleyna Fox’un doğum gününü kutlamayı asla unutmazdık. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Utku beyciğim yalan söylemez, yoğun olmasak Türkiye’nin yükselen yıldızı Aleyna Fox’un doğum gününü kutlamayı asla unutmazdık. :A
işte bende savundum Utku beyi. O senin bölümdaşınsa benimde ortağım. Kendisini savunmak boynumun borcu :A @MasacRE

Fox'u okudum aklım bir kaç saliseliğine başka yere gitti :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE ATFC olarak bu konuya mesaj yazmadığına utanmalısın... @Dosi
Vay bee zaman ne çabuk geçiyor. Daha dün 18'e girmesi için gün saydığımız kız 19 olmuş :A Babaya nice mutlu yıllar diliyorum :bhr: Yeni yaşında bol bol şarkı çıkar da ortalığı yıkıp geç baba :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Vay bee zaman ne çabuk geçiyor. Daha dün 18'e girmesi için gün saydığımız kız 19 olmuş :A Babaya nice mutlu yıllar diliyorum :bhr: Yeni yaşında bol bol şarkı çıkar da ortalığı yıkıp geç baba :A
7 numaralı etiketi es geçmişsin, gerçi 8-9da senle akakalı :A Hediyeni getir yıldızımıza :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Mutlu yıllar diliyorum umarım müzik dünyasında başarı sağlar. Yetenekli biri ama aklı biraz havada şımarıklığı bırakıp kendini daha geliştirebilir.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Senin hatırına kutladım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi