Doğum Günün Kutlu Olsun Afet Güçverir! (Atacan)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bugün, forumumuzun olmazsa olmazı, benim de canım kardeşim, ruh ikizim, kader ortağım, göz bebeğim, canımın içi @Afet Güçverir in doğum günü. :bhr: Kendisinin doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu ve nice yıllar diliyoruz.

Atacan'ım, iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, iyi ki aramızdasın, seviliyorsun çok. :bhr: O temiz kalbini, sevecenliğini, cana yakınlığını hiç kaybetme, yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun... İşte hediyelerin. :Z

2415823_810x458.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bugün, forumumuzun olmazsa olmazı, benim de canım kardeşim, ruh ikizim, kader ortağım, göz bebeğim, canımın içi @Afet Güçverir in doğum günü. :bhr: Kendisinin doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu ve nice yıllar diliyoruz.

Atacan'ım, iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, iyi ki aramızdasın, seviliyorsun çok. :bhr: O temiz kalbini, sevecenliğini, cana yakınlığını hiç kaybetme, yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun... İşte hediyelerin. :Z

2415823_810x458.jpg

Çok teşekkürler kardeşim, uzunca duygularımı yazmıycam biliyorsun zaten. Hediyelerim harika olmuş arkada çalmaya başladı. :bhr:

İyi ki doğdun Atoş'um. :bhr: Sağlık dolu ve gülmekten ağladığın bir yıl olsun. :Z

Çok teşekkürler Alpercim. :bhr: Umarım hepimiz için sağlık dolu bol kahkahalı bir yıl olur..

• Harika
Reactions: Bully and alperuz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Canım benim doğum günün kutlu olsun. İyi ki tanıştık, iyi ki aramızdasın, iyi ki yakın olduk. Ailenle, sevdiklerinle, bizle nice güzel, sağlıklı, mutlu, huzurlu yılların olsun inşallah Angaralı gardaşım benim. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerini takdim ediyorum...
1595085184336.png

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Canım benim doğum günün kutlu olsun. İyi ki tanıştık, iyi ki aramızdasın, iyi ki yakın olduk. Ailenle, sevdiklerinle, bizle nice güzel, sağlıklı, mutlu, huzurlu yılların olsun inşallah Angaralı gardaşım benim. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerini takdim ediyorum...
Ekli dosyayı görüntüle 89890
Yiğitcim canım benim çok teşekkürler, seviliyorsun canım, duygularımız karşılıklı... Hediyeler için de ayrıca çok sağol. :bhr:

• Harika
Reactions: Yiğitt