Doğu Demirkol Star TV'de Program Sunacak!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FWQOVE2XgAAydeq

Doğu Demirkol Star TV ile anlaştı!

Tutunamayanlar, Doğu ve Maske: Kimsin Sen gibi yapımlarda yer alan başarılı komedyen Doğu Demirkol, yakında BBO Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği bir program ile Star TV'de izleyici karşısını çıkacak.

Ünlü isimlerin konuk olarak yer alacağı ve haftada bir gün ekrana gelecek olan programa dair diğer detaylar ise henüz belli değil.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Keşke başka bir komedyen bulunsaydı ama kanal içeriklerinin çeşitliliği açısından iyi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Maske: Kimsin Sen ile birlikte sempatik gelmeye başlamıştı Doğu Demirkol, o yüzden ilgi çekici konuklar olduğunda bakarım büyük ihtimalle. :A Programın da Afara gibi bir diziden sonra yayınlanacağını düşünüyorum yeni sezonda, PT'de ilgi görmesi imkansız.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Maske: Kimsin Sen ile birlikte sempatik gelmeye başlamıştı Doğu Demirkol, o yüzden ilgi çekici konuklar olduğunda bakarım büyük ihtimalle. :A Programın da Afara gibi bir diziden sonra yayınlanacağını düşünüyorum yeni sezonda, PT'de ilgi görmesi imkansız.
Kanal yaptığı haberde programın yaz sezonunda başlayacağını yazmış.Yazın PT de yayınlanır tutarsa yeni sezonda PT2 de yayınlanır dediğin gibi.