Doğu 15.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
20190127_122518.png

Forumun sevilen, eğlenceli ve uzun zamandır ban yemeyen üyesi,sevgili hemşerim @Doğu yıllar sonra yeni bir Kulübe nihayet girmiştir :Z
Daha yakın zamanda başka bir kutlama konusu açıp yeterince sıvamıştım. Bu kez bu yazıyla yetinsin :A

Hep birlikte nice mesajlara.

İşte hediyen:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Doğu foruma girdiğin yok doğru düzgün mesaj yazmıyorsun nasıl yeni kulüplere giriyorsun öyle bu nasıl bir sıvama çeşididir :A

Neyse kutluyorum seni, nice sıva dolu mesajlar yazmanı diliyorum :A Hediyen de forvet olsun,bunu alıyorlar artık sonunda galiba bizim beceriksizler :A Gönül isterdi ki Falcao hediye edelim ama malum Mustafa Cengiz ve onun iş bilmez adamları :A
280574.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
tebrikler la @Doğu en kısa zamanda böyle olman dileğiyle:A
polat-alemdar-in-yuzu-korkuttu-4403034_8751_o.jpg
Böyleyim zaten 9 canlıyım banlanıp banlanıp geri diriliyom :A Teşekkürler :X
Eyvallah aga sağ ol :)
@Doğu tebrik ederim ablam nice mesajlara inşAllah:D
Teşekkürler ablacım :D
@Doğu foruma girdiğin yok doğru düzgün mesaj yazmıyorsun nasıl yeni kulüplere giriyorsun öyle bu nasıl bir sıvama çeşididir :A

Neyse kutluyorum seni, nice sıva dolu mesajlar yazmanı diliyorum :A Hediyen de forvet olsun,bunu alıyorlar artık sonunda galiba bizim beceriksizler :A Gönül isterdi ki Falcao hediye edelim ama malum Mustafa Cengiz ve onun iş bilmez adamları :A
280574.jpg
Bi girdimmi tam giriyom ben evladiyelik sıva yapıp köşeme çekiliyorum :A Hediye de muazzam forvet olsun da çamurdan olsun. İnşallah ligde dikiş tutturan bi adam alırlar.

@Doğu tebrikler :) :A

@MEnes @MasacRE- @Sherlock çok özel hediyelerinizle donatın burayı :A
Çok sağ ol canım dostum yine duygulandırdın beni :bhr: Eline sağlık konunun nasıl olduğunun önemi yok senin düşünüp zahmet etmen, zamanını ayırman yeterli :bhr: Sağ ol, var ol :love1: :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Doğu yiğidim yoldaşım tebrik ediyorum nice mutlu ve sağlıklı mesajlar diliyorum. Yıllar sonra yine burada ve başka mecralarda hatta yine nasip olursa yüz yüze hasbıhal ederiz inşallah. :)

Sana bu ara bolca dinlediğim sanatsal bir şarkıyı gönderiyorum. Melek Mosso sever misin bilmem ama bu şarkısını şahsen çok sevdim. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@Doğu yiğidim yoldaşım tebrik ediyorum nice mutlu ve sağlıklı mesajlar diliyorum. Yıllar sonra yine burada ve başka mecralarda hatta yine nasip olursa yüz yüze hasbıhal ederiz inşallah. :)

Sana bu ara bolca dinlediğim sanatsal bir şarkıyı gönderiyorum. Melek Mosso sever misin bilmem ama bu şarkısını şahsen çok sevdim. :)

Eyvallah kardom inşallah Allah ömür verirse yeniden buluşuruz :) Hediyen muazzam :bhr: Melek Mossoyu severim. Kendine özgü bir sese sahip bu parçayı da harika yorumlamış. Teşekkürler sanata saygı :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yiğit adam, kral adam geçtiğimiz günlerde seni yeterince sıvama fırsatı bulmuştum zaten, o güzel sözlerimi yinelememe gerek yok sanırım. Fikrim sabit, umuyorum aramızda bulunmaya, güzel ve kaliteli yorumlarınız ile foruma renk katmaya devam edersiniz üstadım. Nice mutlu mesajlarınıza. :) @Doğu

Size ilk hediyem budur, umarım kendisine vurmaya devam edersiniz. :A

mala.jpg

Diğer hediyem ise bu efsane, belki de Türk dizileri için bugüne kadar yapılmış olan en iyi dizi müziği...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yiğit adam, kral adam geçtiğimiz günlerde seni yeterince sıvama fırsatı bulmuştum zaten, o güzel sözlerimi yinelememe gerek yok sanırım. Fikrim sabit, umuyorum aramızda bulunmaya, güzel ve kaliteli yorumlarınız ile foruma renk katmaya devam edersiniz üstadım. Nice mutlu mesajlarınıza. :) @Doğu

Size ilk hediyem budur, umarım kendisine vurmaya devam edersiniz. :A

Ekli dosyayı görüntüle 64414

Diğer hediyem ise bu efsane, belki de Türk dizileri için bugüne kadar yapılmış olan en iyi dizi müziği...

Harikasın yiğidim hediyeler de ateş ediyor :A Mala ve cendere muazzam uyum :A Teşekkür ederim :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Çok sağ ol canım dostum yine duygulandırdın beni :bhr: Eline sağlık konunun nasıl olduğunun önemi yok senin düşünüp zahmet etmen, zamanını ayırman yeterli :bhr: Sağ ol, var ol :love1: :)
Aslında şarkımla hedefi 12'den vurup seni efkâra sürüklemeydi amacım :A (bir nevi intikam :A)
20.000 mesaj zor görünüyor ufukta, yıl dönümünde açarız belki yine :A
Al bu da bonus hediyem olsun.
Ruh ikizine yakışır hediye :A Tek ikimiz varız forumda :A
iyiki varsın :bhr:
20190130_044018.png

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aslında şarkımla hedefi 12'den vurup seni efkâra sürüklemeydi amacım :A (bir nevi intikam :A)
20.000 mesaj zor görünüyor ufukta, yıl dönümünde açarız belki yine :A
Al bu da bonus hediyem olsun.
Ruh ikizine yakışır hediye :A Tek ikimiz varız forumda :A
iyiki varsın :bhr:
Ekli dosyayı görüntüle 64435
Robot ve ziyaretçiler de var yalnız sayılmayız :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Aynen böyle daha doğru oldu :A Sen napıyon bu saatte daha uyumadın mı? :A
Tutmuyor uyku :F
45 dakikalık mola vermiş gibi oldum. şuan bizde saat 5.18 ve 2 saati geçtim, bari "uyanmadan" 1 saat uyusam yeterli olur benim için :A