'Doğduğun Ev Kaderindir'in Kaçıncı Bölümde Final Yapacağı Belli Oldu! | TV8

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Acun- Ogm Pictures işbirliği gelecek sezonda da devam edecektir. Tahminimce Ogm, Tv8 için Kral Kaybederse'yi hazırlıyor. Başrolünde ise Kırmızı Oda'da 'Delikanlı Sadi' ile fırtınalar estiren Erkan Petekkaya'nın olacağını düşünüyorum.
Sadi'nin hikayesi sezon sonunda bitebilirse iyidir daha çok konu var. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Sadi'nin hikayesi sezon sonunda bitebilirse iyidir daha çok konu var. :A
Biter biter. :A Ben Kırmızı Oda'nın yeni sezona yeni hikaye ve karakterlerle başlayacağını düşünüyorum. Hatta sezon finalinin sonunda gelecek sezonda izleyeceğimiz hikayelerden küçük bir bölüm gösterirler gibime geliyor :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Biter biter. :A Ben Kırmızı Oda'nın yeni sezona yeni hikaye ve karakterlerle başlayacağını düşünüyorum. Hatta sezon finalinin sonunda gelecek sezonda izleyeceğimiz hikayelerden küçük bir bölüm gösterirler gibime geliyor :)
Bu kadar aynı düşünmemiz gerçekten korkutucu ama bir o kadar da güzel en azından yalnız olmadığımı anlıyorum. :A Bu sezon o kadar dizi bitiyor ki bayağı oyuncu boşa çıkacak o yüzden gelecek sezon kimlerin gelebileceğini merak ediyorum. :Z

• Harika
Reactions: Cervantes

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Mafyatik Mehdi'yi bile izlemeye razıydı muhtemelen herkes, Gülbin'in hikayesi intikam değil daha farklı olmalıydı. Mehdi öldüğünde bitirselerdi daha az saçmalamış olurlardı :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mafyatik Mehdi'yi bile izlemeye razıydı muhtemelen herkes, Gülbin'in hikayesi intikam değil daha farklı olmalıydı. Mehdi öldüğünde bitirselerdi daha az saçmalamış olurlardı :A
Mehdi mafyatik, maço, kaba vs. ama dizi onunla başladı, onunla bitmeliydi. Ki düşen reytinglerden de anlaşıldığı gibi izleyicide Mehdi izlemek istiyordu bence.

• Güldürdün
Reactions: ozmoturk

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dizi Sadakatsiz başladığında belliydi yeni bir sezon göremeyeceği geçen yıl sadece BAM vardı karşısında ve iyi reytingler almaya başarmıştı ama bu sezon daha güçşü rakipler gelince çok düştü ve final kararı beklenilen bir haber.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi Sadakatsiz başladığında belliydi yeni bir sezon göremeyeceği geçen yıl sadece BAM vardı karşısında ve iyi reytingler almaya başarmıştı ama bu sezon daha güçşü rakipler gelince çok düştü ve final kararı beklenilen bir haber.
Yeni rakiplerinin de gelmesi reytinglerinin düşmesinde bir etken tabi, ama bence en önemli etken senaryo. Bu sezonda bir şekilde 5+ 6+ alıyordu ama dahil olan karakterler sevilmedi bence.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Yeni rakiplerinin de gelmesi reytinglerinin düşmesinde bir etken tabi, ama bence en önemli etken senaryo. Bu sezonda bir şekilde 5+ 6+ alıyordu ama dahil olan karakterler sevilmedi bence.
Aynen senaryo de çok etkili özellikle bu dizi için ne zaman yorumlar okusam çoğu olumsuz oluyordu

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Mehdi'yi bozduklarında seyirci kaçtı zaten, bayram sonrasını beklemeden bitirmeleri isabet olmuş.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragmanı izlerken fark ettim, ikinci sezon afişinden herkesi çıkarmışlar. :A Konuya bunu ekledim, Mehdi'nin olması kötü duruyor. :(

1620080489006.png

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En doğru kararı vermişler. Daha fazla uzatmanın bir anlamı yok.

Demet Özdemir'in dramda kendisini ispatladığını düşünüyorum. Bir daha yaz dizilerinde, romantik-komedide yer almaz umarım.

Engin Öztürk'ü de daha kaliteli işlerde görürüz umarım. :bhr: