'Doğduğun Ev Kaderindir'in Kaçıncı Bölümde Final Yapacağı Belli Oldu! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1620080555719.png

'Doğduğun Ev Kaderindir' kaçıncı bölümde final yapıyor?

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu, başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün yer aldığı dizinin sezon sonunda final yapacağını geçtiğimiz günlerde yapımcı Onur Güvenatam açıkladı.

Çarşamba günü 42. bölümü yayınlanacak olan dizinin 43. bölümde ekrana veda edeceği öğrenildi.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final bölümüyle 12 Mayıs Çarşamba 20.00'de TV8'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizi 2. sezonda tamamen saçmalamıştı. İlk sezonu gerçekten güzeldi ancak 2. sezon sanki başka bir dizi izliyormuşum hissine kapılıp izlemeyi bıraktım. O yüzden yerinde bir karar haftaya final yapması.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Biraz önceden duyursalar daha iyi olurmuş sanki. 43 güzel bölüm sayısı 50'ye kadar yzatmadan bitirmek de en doğrusu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
44 olsaymış bari. :A Tahmin ettiğim gibi TV8 Survivor'ı 6 güne yaymak için erkenden bitiriyor bu durum Masumiyet'e yarayabilir.

Dizi 2. sezonda tamamen saçmalamıştı. İlk sezonu gerçekten güzeldi ancak 2. sezon sanki başka bir dizi izliyormuşum hissine kapılıp izlemeyi bıraktım. O yüzden yerinde bir karar haftaya final yapması.
TV8'de dizi olarak ortalık tamamen Kırmızı Oda'ya kaldı umarım onu da mayıs ortasında bitirme gibi bir saçmalık yapmazlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni karakterler ile diziyi başladığı yerden çok başka yere çektiler. Bende ikinci sezon ilk bölümünü izledikten sonra bıraktım.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Biraz önceden duyursalar daha iyi olurmuş sanki. 43 güzel bölüm sayısı 50'ye kadar yzatmadan bitirmek de en doğrusu.
Geçen hafta 2'ye düşen reytingleri Mayıs sonuna kadar devam etse 1'e bile düşebilirdi. :A

Duyurmakta bence de geç kalmışlar, 1 bölüm kala ilginç. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
44 olsaymış bari. :A Tahmin ettiğim gibi TV8 Survivor'ı 6 güne yaymak için erkenden bitiriyor bu durum Masumiyet'e yarayabilir.

TV8'de dizi olarak ortalık tamamen Kırmızı Oda'ya kaldı umarım onu da mayıs ortasında bitirme gibi bir saçmalık yapmazlar. :A
Kırmızı Oda, Acun'un altın yumurtlayan tavuğu . O yüzden böyle bir saçmalık yaparsa kendi ayağına sıkmış olur. Survivor, Kırmızı Oda'nın aldığı reytingin yarısını bile alamaz, nal toplar :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
İlk sezonu zaten 10-12 bölüm gibi sürmüştü.
Bu sezon da yeri geldi 6 aldı, 7 aldı ama 1-1,5 aydır düşüşe geçti.
Hayırlı olsun.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Acun- Ogm Pictures işbirliği gelecek sezonda da devam edecektir. Tahminimce Ogm, Tv8 için Kral Kaybederse'yi hazırlıyor. Başrolünde ise Kırmızı Oda'da 'Delikanlı Sadi' ile fırtınalar estiren Erkan Petekkaya'nın olacağını düşünüyorum.