Doğduğun Ev Kaderindir - Tanıtım Fragmanı | TV8 - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını OG Medya'nın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu ve Nurşim Demir gibi isimlerin yer alıyor.

'Doğduğun Ev Kaderindir' yakında TV8'de! İşte tanıtım fragmanı:

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beğendim tanıtımı, Demet Özdemir çok etkileyici durmuş. Keşke İbrahim Çelikkol'u da görebilseydik tanıtım da. Neyse ikinci tanıtımı bekliyoruz, ilk bölümü izleyeceğim sanırım.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Demet beni şaşırtdı, oyunculuğu baya iyi olmuş dramda.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
1,060
Güzel olmuş Allah var. Ama 2. tanıtımı da görmek lazım tabii.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Her an başrol erkek çıplak ve terli olarak gelecek de Demet'in ağzı suyu akacakmış gibi :FAma ben onu dramda (Kurt Seyit ve Şura) izlemiş ve beğenmiştim. Zaten seçip başrole koyuyolarsa yeteneği var demektir eleştirmek bize düşmez. Yolu açık olsun.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Teaser güzel olmuş. Demet’i dramda görecek olmak farklı ama yakışmış gibi. Güzel kotarmış. İlk dizisi SBSV’deki dram sahnelerinde bile iyiydi...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
Ahh bu dizi de tutmasa da acun Mucize Doktor olarak bizim diziyi çaldılar diye ağlasa. ?.

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

melis

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını OG Medya'nın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu ve Nurşim Demir gibi isimlerin yer alıyor.

'Doğduğun Ev Kaderindir' yakında TV8'de! İşte tanıtım fragmanı:

Etkileyici bir fragman olmuş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel hazırlanmış bekliyorum bu diziyi.

Muhteşem oyunculuk sergilemiş Demet Özdemir.

Güzel bence.. OGM, O3'ü piyasadan sil...

Demet Özdemir ve leş oyunculuğunu görmeye tahammül edemiyorum. Tanıtımdan da hiçbir şey anlaşılmıyor, biraz hissederek oynasaydı saçını düzeltmeler vs. tamamen ezbere odaklanıp karakterin ruh halinden uzak bir performans göstermiş. Kötü oyuncu algısını yıkmak istemişler belli ki. Ama üzgünüm olmamış. Hande Erçel ve Eda Ece ile kıyaslamayacağım artık, onlara göre kötünün iyisi kalır çünkü.

Teaser güzel olmuş. Demet’i dramda görecek olmak farklı ama yakışmış gibi. Güzel kotarmış. İlk dizisi SBSV’deki dram sahnelerinde bile iyiydi...

Her an başrol erkek çıplak ve terli olarak gelecek de Demet'in ağzı suyu akacakmış gibi :FAma ben onu dramda (Kurt Seyit ve Şura) izlemiş ve beğenmiştim. Zaten seçip başrole koyuyolarsa yeteneği var demektir eleştirmek bize düşmez. Yolu açık olsun.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
1,060
İbrahim'e sadece bıyık olmamış gibi. Böyle olmalı idi yine.

1576445379405.png

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel hazırlanmış bekliyorum bu diziyi.

Muhteşem oyunculuk sergilemiş Demet Özdemir.

Güzel bence.. OGM, O3'ü piyasadan sil...

Demet Özdemir ve leş oyunculuğunu görmeye tahammül edemiyorum. Tanıtımdan da hiçbir şey anlaşılmıyor, biraz hissederek oynasaydı saçını düzeltmeler vs. tamamen ezbere odaklanıp karakterin ruh halinden uzak bir performans göstermiş. Kötü oyuncu algısını yıkmak istemişler belli ki. Ama üzgünüm olmamış. Hande Erçel ve Eda Ece ile kıyaslamayacağım artık, onlara göre kötünün iyisi kalır çünkü.

• Beğendim
Reactions: alperuz