Doğduğun Ev Kaderindir - Tanıtım Fragmanı | TV8 - Yeni Dizi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Son fragmanı çok beğendim. Demet harika görünüyor. İbrahim de fena değil. Kadroda Zuhal Gencer gibi bir ustanın olması çok güzel.

Tek sıkıntı Engin Hepileri’nin daha yeni ayrıldığı dizideki aynı rolle resmen izleyicinin karşısına çıkması. :(

Kitap çok iyiydi. Eylem Canpolat’ın da kalemine güveniyorum, güzel bir iş olacak gibi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060
Çok güzel görünüyo tanıtım bayıldım ama Engin hepileri başka rol kabul etseymiş Kimse Bilmez dede aradaki adamdı burdada aradaki adam olacak gibi onun dışında güzel olmuş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel hazırlanmış bekliyorum bu diziyi.

Muhteşem oyunculuk sergilemiş Demet Özdemir.

Güzel bence.. OGM, O3'ü piyasadan sil...

Demet beni şaşırtdı, oyunculuğu baya iyi olmuş dramda.

Güzel olmuş Allah var. Ama 2. tanıtımı da görmek lazım tabii.

Demet Özdemir ve leş oyunculuğunu görmeye tahammül edemiyorum. Tanıtımdan da hiçbir şey anlaşılmıyor, biraz hissederek oynasaydı saçını düzeltmeler vs. tamamen ezbere odaklanıp karakterin ruh halinden uzak bir performans göstermiş. Kötü oyuncu algısını yıkmak istemişler belli ki. Ama üzgünüm olmamış. Hande Erçel ve Eda Ece ile kıyaslamayacağım artık, onlara göre kötünün iyisi kalır çünkü.

Teaser güzel olmuş. Demet’i dramda görecek olmak farklı ama yakışmış gibi. Güzel kotarmış. İlk dizisi SBSV’deki dram sahnelerinde bile iyiydi...

Her an başrol erkek çıplak ve terli olarak gelecek de Demet'in ağzı suyu akacakmış gibi :FAma ben onu dramda (Kurt Seyit ve Şura) izlemiş ve beğenmiştim. Zaten seçip başrole koyuyolarsa yeteneği var demektir eleştirmek bize düşmez. Yolu açık olsun.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İstanbullu Gelin gibi bir iş çıkaramamışlar. Gülseren hanımın kitabının uyarlaması diye şans verecektim ama galiba şans bile vermeyceğim...