'Doğduğun Ev Kaderindir' Sezon Sonunda Final Yapıyor! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200929_182444-jpg.93018

'Doğduğun Ev Kaderindir' sezon sonunda final yapıyor!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu, başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün yer aldığı dizinin sezon sonunda final yapacağını Onur Güvenatam açıkladı.

'Doğduğun Ev Kaderindir' yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de TV8'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin o kadar saçmalığa rağmen devam etmesi hataydı. Yerinde bir karar olmuş.
İlk sezonu o kadar güzeldi ki ve çok güzel bir yerde bitirmişlerdi. Ama sezona çok saçma bir şekilde başladılar yeni karakterler katarak ve başrol oyuncusunu çıkardılar sonrasında. İyi oldu bence de. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kesinlikle doğru bir karar.

Kanalı çok güzel sırtladı, çok da güzel oranlar aldı. Ekranlara da damgasını vurdu bence. Tüm ekibin emeklerine sağlık, yolları da açık olsun..

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İlk sezonu o kadar güzeldi ki ve çok güzel bir yerde bitirmişlerdi. Ama sezona çok saçma bir şekilde başladılar yeni karakterler katarak ve başrol oyuncusunu çıkardılar sonrasında. İyi oldu bence de. :Z
2. sezonu hakkında hiçbir fikrim yok ama ilk sezonu efsaneydi. Hatta sezom finalini birlikte izlemiştik, muhteşem bir bölümdü. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2. sezonu hakkında hiçbir fikrim yok ama ilk sezonu efsaneydi. Hatta sezom finalini birlikte izlemiştik, muhteşem bir bölümdü. :Z
Kitapta olup olmadığını bilmiyorum, ama Mehdi'nin tam tersi bir karakter soktular. Sonrasında asıl karakter sevilmememeye başlandı ve oranlar çat diye düştü. :A Bende kesitler ile takip ediyordum bu sezonu, ama bir yerden sonra bıraktım.

Hiç hatırlamıyorum beraber izlediğimiz. :A Ama sezon finali, özellikle son sahne harikaydı. :T

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kitapta olup olmadığını bilmiyorum, ama Mehdi'nin tam tersi bir karakter soktular. Sonrasında asıl karakter sevilmememeye başlandı ve oranlar çat diye düştü. :A Bende kesitler ile takip ediyordum bu sezonu, ama bir yerden sonra bıraktım.

Hiç hatırlamıyorum beraber izlediğimiz. :A Ama sezon finali, özellikle son sahne harikaydı. :T
Sanırım varmış da sadece öyle duyduğumu hatırlıyorum. :A Ama her ne olursa olsun saçmaydı. :A

Yoksa beraber izlememiş miydik bak emin olamadım şimdi. :A Ne yazık ki o kadar detay hatırlamıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanırım varmış da sadece öyle duyduğumu hatırlıyorum. :A Ama her ne olursa olsun saçmaydı. :A

Yoksa beraber izlememiş miydik bak emin olamadım şimdi. :A Ne yazık ki o kadar detay hatırlamıyorum. :A
İzlememiş olabiliriz, ama izlemiş de olabiliriz. :A Hatırlamaman o kadar normal ki, ben daha dün izlediğim dizide ne oldu onu hatırlamıyorum üst üste bir sürü dizi izlediğimi için.:F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İzlememiş olabiliriz, ama izlemiş de olabiliriz. :A Hatırlamaman o kadar normal ki, ben daha dün izlediğim dizide ne oldu onu hatırlamıyorum üst üste bir sürü dizi izlediğimi için.:F
Birkaç gün öncesinde yorumlaşmışız ama beraber izlememişiz. O zaman ikimizin de izlediğini hatırlıyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy