'Doğduğun Ev Kaderindir' Dizisi Tekrardan Sete Çıktı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dek24haz2.jpg

TV8'in sevilen dizisi 'Doğduğun Ev Kaderindir'in 'çekimleri yeniden başladı!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı ve başrollerinde İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Nurşim Demir ve Nail Kırmızıgül'ün yer aldığı dizinin 'coronavirüs' nedeniyle ara verilen çekimlerine bugün itibariyle yeniden başlandı.

Sezon finalini çekmek için tekrardan sete çıkan dizi ekibi olası bir ikinci dalgaya karşı da 5 bölüm daha çekecek.

Dizinin sezon finali ise 'Survivor 2020' yarışmasından sonra yayınlanacak.

'Doğduğun Ev Kaderindir' sezon finaliyle çok yakında TV8'de!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: The_Erinch

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Direkt yeni sezon için sete çıksalarmış keşke. Temmuz'da ağır dramın sezon finalini kim izleyecek.

• Beğendim
Reactions: Zeyno

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Temmuzda başlayıp batırmasın bence kendini dramı çok ağır o ara bir de romantik komediler yeni başlamış olacak

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Temmuzda başlayıp batırmasın bence kendini dramı çok ağır o ara bir de romantik komediler yeni başlamış olacak

Son bir kaç bölümünü izlemedim, izleyeceğim ama sezon finali yapıp ara vermesi iyi olur bence. :A Hem Demet'in önce ki dizilerinden dolayı yaz aylarında da iyi gideceğini düşünüyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Son bir kaç bölümünü izlemedim, izleyeceğim ama sezon finali yapıp ara vermesi iyi olur bence. :A Hem Demet'in önce ki dizilerinden dolayı yaz aylarında da iyi gideceğini düşünüyorum.
Ben de çok izlemedim ama sonu bence Sefirin Kızı ve Kuzey Yıldızı gibi olacak ne kadar Demet Özdemir de olsa insanların yazın dram içini bayıyor :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de çok izlemedim ama sonu bence Sefirin Kızı ve Kuzey Yıldızı gibi olacak ne kadar Demet Özdemir de olsa insanların yazın dram içini bayıyor :F

Çekimler başladığına göre Survivor'ın sonlarına doğru tanıtım yetişir bence. Acun Survivor'da bol bol reklam yaparsa yine toplanır kitlesi belki. :Z Hem Survivor'da bitiyor, izleyecek bir şey olmaz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çekimler başladığına göre Survivor'ın sonlarına doğru tanıtım yetişir bence. Acun Survivor'da bol bol reklam yaparsa yine toplanır kitlesi belki. :Z Hem Survivor'da bitiyor, izleyecek bir şey olmaz.
Ha tabi canım Acun 30 dklık reklamlarının 15 dk sını buna ayırır :A bir de Sen Çal Kapımı'yı unuttun o da çarşamba