Diziler 2 Hafta Ara Veriyor! | 2020

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Her yılın ilk haftasında reklam sözleşmeleri nedeniyle tüm dizilerin geçtiğimiz yıla kadar verdikleri ara geçen yıl 3 hafta olmuş ve 3 hafta dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıştı.

Birsen Altuntaş'ın paylaştığı habere göre, TRT hariç diğer tüm kanalların bu yıl dizilere 2 hafta ara vereceği ortaya çıktı

Diziler yeni bölümleri ile Ocak ayının 3. haftası izleyicileri ile buluşacak.

İşte 2 hafta ara vermesi beklenen diziler: (Belirlendikçe liste güncellenecektir.)

• Kanal D : Zalim İstanbul, Hekimoğlu, Afili Aşk, Arka Sokaklar, Azize​
  • atv : Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova, Hercai
  • Star TV : Sefirin Kızı, Çocuk, Güvercin
  • Show TV : Çukur, Kuzey Yıldızı İlk Aşk
  • FOX : Yasak Elma, Kadın, Mucize Doktor, Ferhat İle Şirin, Savaşçı
  • TV8 : Doğduğun Ev Kaderindir

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hekimoğlu, Sefirin Kızı için kötü bir haber bu... Yeni başlamış, 2. bölüm yayınlandıktan sonra 2 hafta yok. :(

Acun, ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Diziler 2 hafta ara verecekken, Doğduğun Ev Kaderindir'i başlatıp 2. bölümünü Ocak ayının 3. haftası yayınlamak nedir?

FOX, bu arayı yine iyi değerlendirir umarım. Bu yıl, filmler ile çok iyi geçirmişti bu arayı, belki Benimle Söyle bu aralıkta başlarsa iyi gidebilir.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,332
Puanı
1,060
Hekimoğlu, Sefirin Kızı için kötü bir haber bu... Yeni başlamış, 2. bölüm yayınlandıktan sonra 2 hafta yok. :(

Acun, ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Diziler 2 hafta ara verecekken, Doğduğun Ev Kaderindir'i başlatıp 2. bölümünü Ocak ayının 3. haftası yayınlamak nedir?

FOX, bu arayı yine iyi değerlendirir umarım. Bu yıl, filmler ile çok iyi geçirmişti bu arayı, belki Benimle Söyle bu aralıkta başlarsa iyi gidebilir.
FOX'um yine bomba filmler koyacak ve Benimle söyleyi de :bhr::bhr:

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
Keşke üç hafta ara verseydi. Seyirciler de böylelikle dinlenmiş olurdu biraz.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Yani 30 aralıkla başlayan ve 6 ocakla başlayan haftalar diziler yok?

13 ocakla başlayan hafta var dimi?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Ranoş teyze dedi diye 1 hafta konusunu açmıştım ama geçen seneden bu yana bir şey düzelmediği için bana çok inandırıcı gelmemişti. Neyse

Herkes sevdiği diziler için üzülüyor ama bence iyi bir şey. ABD'de de Aralık'ta Noel arası veriliyor bence hem ekiplerin hem de izleyicilerin rahatlayıp nefes alması için güzel fırsat. Tabii kendini az çok sağlama alan dizilerdense Hekimoğlu, Sefirin Kızı ve DEK gibi yeniler için daha kötü bir gelişme.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ranoş teyze ve Birsen'in kavgası yüzünden yalancı konumuna düşüyoruz rezillik. :( Sırf o dedi diye 1 hafta konusunu açmıştım ama geçen seneden bu yana bir şey düzelmediği için bana çok inandırıcı gelmemişti.

Herkes sevdiği diziler için üzülüyor ama bence iyi bir şey. ABD'de de Aralık'ta Noel arası veriliyor bence hem ekiplerin hem de izleyicilerin rahatlaması için güzel fırsat. Tabii Hekimoğlu, Sefirin Kızı ve DEK gibi Ocak'ı bekleyemeyen diziler için kötü gelişme.

Birsen ve Ranini arasındaki olayı hala daha anlamadım. :D Birisi ak dese, birisi kara diyor... Dediğin gibi forumda 'yalancı' konumuna düşülüyor.

Herkesin dinlenmeye ihtiyacı var ama, bu aralar bazı diziler için kötü etki ediyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne demek Hekimoğlu ara veriyor? Sırf yeni dönemde yuksek reklm parası almak için 2 bölüm yayınlanmiş diziye ara mı verilir? Keza Sefirin Kızı (hekimoğlu kadar sevmesem de)

Neyse 2 dizi de 2 hafta 2 bölümü de haftalık olarak yayınlayıp günü kurtarırlar.
1 haftalık ara zaten hiç inandırı gelmemişti. Bence 3 hafta ara olsun:a

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy