eTV Dizi Savaşları'nın 2. Sezonu Sona Erdi! | Şampiyon: Kuzey Güney (Bully)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geçtiğimiz yaz @batuhankaralar tarafından "Dizi Dizi Fav10" adıyla başlatılan, ancak sonrasında bendeniz tarafından "Dizi Savaşları" adıyla devam ettirilse de final yapma imkanı bulamayan yarışmamızın 14 Haziran Salı günü başlayan 2. sezonu bu akşam sona erdi.

Kazananımız ise ilk haftadan beri 1. olmayı başaran @Bully oldu. Ay Yapım'ın imzasını taşıyan, 2011-2013 arasında 80 bölüm olarak ekrana gelen Kuzey Güney, yarışma boyunca çok başarılı bir performans sergileyerek açık ara farkla galip oldu.

Forumumuzun sevilen üyelerinden @denizz19'un yürüttüğü Benim Adım Gültepe ise sezonu 2. sırada tamamladı. Kısa zamanda izleyicinin sevgisini kazanmasına rağmen yayınlandığı kanalın yanlış politikalarına kurban giden yapım, sadece 8 bölüm sürmesine rağmen finale kadar yükseldi.

Üçüncü sırada ise Kırgın Çiçekler ile yarışan @MayısKralı yer aldı. Geçen yaz başlayan ve geçtiğimiz haftalarda sezon finaliyle ekrana gelen yapım, çeyrek finalde elense bile daha önceki haftalarda yüksek puan alması nedeniyle sezonu ilk 3'e girerek tamamladı.

Genel puan durumu:
1BullyKuzey Güney864 (+15) = 879
2denizz19Benim Adım Gültepe622
3MayısKralıKırgın Çiçekler462 (-8) = 454
(Elendi)
4MEnesLeyla ile Mecnun441 (-1) = 440
(Elendi)
5ozgur2113Muhteşem Yüzyıl: Kösem338 (-3) = 335
(Elendi)
6batuhankaralarEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz207 (-1) = 206 (Elendi)
7turkuazzMedcezir186 (Elendi)
8Çiğdem-Geniş Aile177 (-1) = 176 (Elendi)
9Billy KaneArka Sıradakiler82 (Elendi)
10vadikızıKara Para Aşk42 (Elendi)
NOT: @Bully için özel bir "Dizi Savaşları Şampiyonu" rütbesi yaptırmak istemiştik, ancak forumda yaşanan sorunlardan dolayı o iş bir süreliğine iptal oldu. Ancak sorunlar düzelince @OzaN'ın yapacağı rütbe kendisine verilecektir.

NOT #2: 12 yarışmacının mücadele vereceği 3. sezonun detaylarının paylaşılacağı lansman Çarşamba günü, sezonun kendisi de 31 Temmuz'da Fav10'da olacak.

Bugüne kadar oy kullanan herkese çok teşekkür ederiz.

Tebrikler Kuzey Güney!
1410073917_ar2tchxmw56.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tebrikler @Bully oy kullandığım zamanlar benimde favorilermden olmuştunuz :A

şarkı yarışmaları hariç dizi yarışmalarında gayet başarılısın şarkıcılıktan emekli ol ve dizi sektöründen devam et :A :A :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tebrikler @Bully şaşırmadık :A

Bu @Aserat yüzünden yarışmada hiç heyecan yoktu zaten :A

Benim puanımda niye -3 var bu ne şimdi :bağır: @Aserat
Bir yarışmacı elendiği zaman o güne kadar aldığı ilave puanlar, toplam puandan çıkarılıyor; daha yeni fark etmiş olman ilginç. Ayrıca heyecanın olmaması da benim değil, @Bully'nin suçu. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir yarışmacı elendiği zaman o güne kadar aldığı ilave puanlar, toplam puandan çıkarılıyor; daha yeni fark etmiş olman ilginç. Ayrıca heyecanın olmaması da benim değil, @Bully'nin suçu. :A
Seçtiğin jüriler yüzünden bunlar oldu hep her hafta inatla 1 verenler vardı Bully'nin suçu ne :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok rahat bir şekilde şampiyonluğa ulaşmak güzel bir duygu destekleyen herkese çok teşekkürler, Kuzey Güney'i seçerek rekabet ortamının oluşmasını önlediğim için de üzgünüm @Aserat şampiyon olabileceğimi tahmin ediyordum da böyle büyük bir ilgiyi beklemiyordum tabii. :A Senin de emeklerine sağlık güzel bir şekilde götürdün yarışmayı yeni sezonda başarılar, ben de jüri olarak kadroda olacağım tabii yine. :A Artık jüri başkanı falan yaparsın beni bu başarıdan sonra :D Hediyemi de en kısa sürede bekliyorum. :D

Teşekkürler sen de 3.olmuşsun sana da tebrikler. :A

Tebrikler @Bully şaşırmadık :A

Bu @Aserat yüzünden yarışmada hiç heyecan yoktu zaten :A

Benim puanımda niye -3 var bu ne şimdi :bağır: @Aserat
Eyvallah Özgür'üm finalde destek vermesen de seviyorum seni. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok rahat bir şekilde şampiyonluğa ulaşmak güzel bir duygu destekleyen herkese çok teşekkürler, Kuzey Güney'i seçerek rekabet ortamının oluşmasını önlediğim için de üzgünüm @Aserat şampiyon olabileceğimi tahmin ediyordum da böyle büyük bir ilgiyi beklemiyordum tabii. :A Senin de emeklerine sağlık güzel bir şekilde götürdün yarışmayı yeni sezonda başarılar, ben de jüri olarak kadroda olacağım tabii yine. :A Artık jüri başkanı falan yaparsın beni bu başarıdan sonra :D Hediyemi de en kısa sürede bekliyorum. :D

Teşekkürler sen de 3.olmuşsun sana da tebrikler. :A

Eyvallah Özgür'üm finalde destek vermesen de seviyorum seni. :A
Hediyen burada geçirdiğin güzel zamanlar olsun. Jüri başkanlığı meselesini de jüri tamamlandıktan sonra düşüneceğim. :A

Bu arada tebrikler, gerçekten çok iyi bir yarış çıkardın ve kazanmayı da hak ettin. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tebrikler @Bully oy kullandığım zamanlar benimde favorilermden olmuştunuz :A

şarkı yarışmaları hariç dizi yarışmalarında gayet başarılısın şarkıcılıktan emekli ol ve dizi sektöründen devam et :A :A :A
İlk mesajın için teşekkür ediyorum gelelim ikinci mesaja cadıcım. :A

Öncelikle Benim Albümüm'ün 2 sezonuna verdiğim emekler haram olsun daha da emek falan göremeyeceksin zaten. :A Dizi sektöründe şimdiden iki şampiyonluğumuz oldu evet ama şarkıcılıkta da 1 final 4 yarı finalle senden daha başarılı olduğum kesin hiçbir yarışmada erkenden güme gitmedik en azından. :A

Teşekkürler aga finaldeki desteğin için de ayrıyeten teşekkürler gelecek sezona illa ki katkısı olacaktır :A

Hediyen burada geçirdiğin güzel zamanlar olsun. Jüri başkanlığı meselesini de jüri tamamlandıktan sonra düşüneceğim. :A

Bu arada tebrikler, gerçekten çok iyi bir yarış çıkardın ve kazanmayı da hak ettin. :X
Laflara bak hele güzel zamanlarmış somut bir hediye yoksa ne anladım ben bu işten :A Benden iyi jüri mi bulacaksın başkan olursam konularını aktif bile tutarım :A

Teşekkürler tabii ki hak ettim fark-ı Kuzey Güney :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk mesajın için teşekkür ediyorum gelelim ikinci mesaja cadıcım. :A

Öncelikle Benim Albümüm'ün 2 sezonuna verdiğim emekler haram olsun daha da emek falan göremeyeceksin zaten. :A Dizi sektöründe şimdiden iki şampiyonluğumuz oldu evet ama şarkıcılıkta da 1 final 4 yarı finalle senden daha başarılı olduğum kesin hiçbir yarışmada erkenden güme gitmedik en azından. :A

Teşekkürler aga finaldeki desteğin için de ayrıyeten teşekkürler gelecek sezona illa ki katkısı olacaktır :A
şaka yapıyoruz beee ama bir şampiyonlukta müzik yarışmasında gelsin artık yoksa gözün açık gidersin forumdan vlla bu son şansın survivorda :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully Tebrikler. :A
Artık rahat bir nefes alırsın. Sende yorulmuşsundur baya. :A
Teşekkürler. :D

Aynen yoruldum valla ya 3 yarışmayı götürmek zor oluyordu neyse ki bunun yeni sezonunda jüri olacağım yarışacağım yarışma sayısı 2'ye düşecek. :A @Mr.At'ın Karadeniz yarışması da var gerçi ama o pek zorlamıyor beni haftada 1 sonuç açıklandığı için :F

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Teşekkürler. :D

Aynen yoruldum valla ya 3 yarışmayı götürmek zor oluyordu neyse ki bunun yeni sezonunda jüri olacağım yarışacağım yarışma sayısı 2'ye düşecek. :A @Mr.At'ın Karadeniz yarışması da var gerçi ama o pek zorlamıyor beni haftada 1 sonuç açıklandığı için :F
Ben çok sıkmıyorum sizi, değerimi bilin :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @Bully hak edilmiş bir başarıdır gerçekten iyi yarıştın. :D

@eskici az önce bir yorumunu okudum da Deniz hiçbir yerde kazanamıyor diye senin olduğun dönemle alakalı o :A MusicSurvivor yarışmasının yapılan dört sezonun üç sezonunda da ben kazandım ayık ol. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tebrikler @Bully hak edilmiş bir başarıdır gerçekten iyi yarıştın. :D

@eskici az önce bir yorumunu okudum da Deniz hiçbir yerde kazanamıyor diye senin olduğun dönemle alakalı o :A MusicSurvivor yarışmasının yapılan dört sezonun üç sezonunda da ben kazandım ayık ol. :A
Ay biliyoruz Sila'yi kac kere sampiyon yaptik ben seni kizdirmak icin yazdim onu :A