eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | Büyük Final | İçerde vs. Suskunlar

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
photo.jpg

Genel İzleyici

d%C4%B0z%C4%B0-sava%C5%9Elari-4-sezon-png.55669

Ve Dizi Savaşları'nda beklenen an geldi. Büyük final heyecanı başlıyor. @Bully ile başlayan ve @turkuazz ile yola devam eden İçerde mi, yoksa @S.G.A.T.'ın haftalardır istikrarlı bir şekilde yürütttüğü Suskunlar mı? Hangi dizi 4. sezonun şampiyonu olacak?

Not: Jüri başkanının oyu 15, jüri üyelerinin oyları 8 ve halkın oyları 6 puan değerinde olacak.

Sunucularımız 'İçerde'nin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli
E24E957F5C9DA0885F47E6E6F85BCDB6_640x360.jpg

Ve Suskunlar'dan Murat Yıldırım, Aslı Enver ile Sarp Akkaya
suskunlar-dizisi.jpg

SAHNELER
S.G.A.T. - Suskunlar

turkuazz - İçerde (7:25'e kadar)
YARIŞMACILAR
  • S.G.A.T. - Suskunlar
  • turkuazz - İçerde
JÜRİ
  • Dosi (Jüri Başkanı)
  • Çiğdem-
  • denizz19
  • dizi kolik
  • eskici
  • FaJi
  • MasacRE-
  • MayısKralı
  • mesmeso61
  • mrt-06
  • ozgur2113
  • Sherlock
  • xBUGRAx
  • xemrexxx
  • vadikızı
  • Yiğitt
Son Oy Gönderme Süresi: Pazar 20.00

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Başarılar @turkuazz . Fark çok büyük, kapanmasını beklemek hayalcilik olur. Suskunlar`ın finalinin 5 yıl geçmesine rağmen hala bu kadar sevilmesini bilmek çok güzel bir duygu. Yıllar önce Suskunlar`ımızı En Favori Dizi seçtiğimizde de bu desteği görmüştük. Demek ki bazı şeyler değişmiyor. Diziyi çok anlattım, övdüm. Gerçekleri yansıttığından, çocuk istismarının kalıcı yaralarından bahsettim. Amacıma da ulaştığımı düşünüyorum. Şimdiye kadar sahneleri izleyen herkese çok teşekkürler. Cansınız. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Başarılar @turkuazz . Fark çok büyük, kapanmasını beklemek hayalcilik olur. Suskunlar`ın finalinin 5 yıl geçmesine rağmen hala bu kadar sevilmesini bilmek çok güzel bir duygu. Yıllar önce Suskunlar`ımızı En Favori Dizi seçtiğimizde de bu desteği görmüştük. Demek ki bazı şeyler değişmiyor. Diziyi çok anlattım, övdüm. Gerçekleri yansıttığından, çocuk istismarının kalıcı yaralarından bahsettim. Amacıma da ulaştığımı düşünüyorum. Şimdiye kadar sahneleri izleyen herkese çok teşekkürler. Cansınız. :D
teşekkürler sanada başarılar:)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Zeynep`in objektifliğine güvenim tam.

belli olmaz. Zaten 50 puan avantajı var İçerde`nin. :D
zeynepin objektifliğini çok iyi biliyorum ona asla bir şüphem olmaz bu durumda iki diziyide dikkate alacaktır ama fikir olarak suskunlar diyecektir tabi bu benim fikrim bakalım artık:)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
zeynepin objektifliğini çok iyi biliyorum bu durumda iki diziyide dikkate alacaktır ama fikir olarak suskunlar diyecektir tabi bu benim fikrim bakalım artık:)
Aslında bakarsan 2 dizide de emeğin var. Bana özelden sıralamada ettiğin yardımı unutmadım. Bayağı da işime yaradı açıkçası. Ayrıca jürilerin oylarını düşünürsek zaten çok düşük bir ihtimal Suskunlar`ın şampiyonluğu. Bully epey fark attı. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aslında bakarsan 2 dizide de emeğin var. Bana özelden sıralamada ettiğin yardımı unutmadım. Bayağı da işime yaradı açıkçası. Ayrıca jürilerin oylarını düşünürsek zaten çok düşük bir ihtimal Suskunlar`ın şampiyonluğu. Bully epey fark attı. :D
yardımcı oldum tabi o ayrı ama bu senin başarın oldu,suskunlarla finalde olman zaten bir başarıdır,benim açımdan da sevdiğim iki dizi finalde oldu:)