eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 3. Hafta Sonuçları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,105
Puanı
1,061
photo.jpg

Genel İzleyici

d%C4%B0z%C4%B0-sava%C5%9Elari-4-sezon-png.55669

Dizi Savaşları'nda 3. hafta bu akşam sona eriyor. Cennet Mahallesi ve Kavak Yelleri'nin ardından bir dizi daha şampiyonluk hayallerine veda edecek. O yapımın hangisi olacağını öğrenmek için takipte kalın.

Sunucularımız 'Vatanım Sensin'den Halit Ergenç ile Bergüzar Korel
golden-couple-wounded-love-jpg.55732

PUAN DURUMU
  1. İçerde - 67 (+5) = 72
  2. Suskunlar - 63 (+4) = 67
  3. Söz - 53 (+3) = 56
  4. Anne - 52 (+2) = 54
  5. Hayat Bilgisi - 50 (+1) = 51
  6. Çocuklar Duymasın - 48
  7. Yaprak Dökümü - 45
  8. Kardeş Payı - 26 (ELENDİ)

YARIŞMACILAR
  • Bully - İçerde
  • denizz19 - Çocuklar Duymasın
  • eskici - Anne
  • mesmeso61 - Kardeş Payı
  • mrt-06 - Hayat Bilgisi
  • S.G.A.T. - Suskunlar
  • sokak sanati - Yaprak Dökümü
  • vadikızı - Söz
JÜRİ
  • Dosi (Jüri Başkanı) (oy kullanmadı)
  • batuhankaralar (oy kullanmadı)
  • Çiğdem-
  • dizi kolik
  • FaJi (oy kullanmadı)
  • MasacRE-
  • Sherlock
  • *YıldırıM*
Sonuçların açıklanması bu akşam 21.30'da başlayacaktır.

Son düzenleme:
Herkese başarılar bakalım Söz ile bu hafta ne yapacağım :D

Son düzenleme:
İki haftadır zirvede yer alan İçerde bu hafta ne yapacak? Rakiplerinden büyük bir puan farkıyla sonuncu olan dizi hangisi? Hepsi ve daha fazlası bu akşam 21.30'da eTV'de! #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

Bu arada başta @Bully, @denizz19 ve @eskici olmak üzere tüm yarışmacılardan klavyeye yüklenmelerini bekliyorum. :bhr: :A

Son düzenleme:
İki haftadır zirvede yer alan İçerde bu hafta ne yapacak? Rakiplerinden büyük bir puan farkıyla sonuncu olan dizi hangisi? Hepsi ve daha fazlası bu akşam 21.30'da eTV'de! #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

Bu arada başta @Bully, @denizz19 ve @eskici olmak üzere tüm yarışmacılardan klavyeye yüklenmelerini bekliyorum. :bhr: :A
Elimizden geleni yaparım :A

Ortam olursa yaparız elimizden geleni :D

Yıldırım'ı da kaybettin, haftaya 12 oya düşeceksin jüri bulman gerekecek yine :A

O nereye gitti? 😱
Senin de dünyadan haberin yok, eminim ben demesem destere'nin gittiğini bile fark etmemişsindir sen, az bak etrafına forumda neler olup bitiyor diye :A

Konu açmış, Ağustos'a kadar ara vereceğini söylemiş :D

Senin de dünyadan haberin yok, eminim ben demesem destere'nin gittiğini bile fark etmemişsindir sen, az bak etrafına forumda neler olup bitiyor diye :A

Konu açmış, Ağustos'a kadar ara vereceğini söylemiş :D
Bu gidişle jüri kalmayacak aktif olanlar bile kullanmıyor. @Dosi olsa bulurdu ama o olmadığına göre sen yardım edebilirsin bence. :A

Bu gidişle jüri kalmayacak aktif olanlar bile kullanmıyor. @Dosi olsa bulurdu ama o olmadığına göre sen yardım edebilirsin bence. :A
@Forumdash aktif bu aralar, Kuzey Güney zamanında kullanıyordu, belki yine kullanmak ister :D

@Doğu ve @MEnes'e çok etiket yolladım ama takmadılar, ne halleri varsa görsünler pis sıvacılar :A

@Harunnn60 da yollar belki zorlasak :A

@xemrexxx ve @Yiğitt de kadrodaydı onlara noldu :A
4. hafta değil ama 5. haftadan itibaren oy kullanabilirim. :D

Siftahı @Çiğdem-'in oylarıyla yapıyoruz. :)

8 - İçerde
7 - Hayat Bilgisi
6 - Yaprak Dökümü
5 - Çocuklar Duymasın
4 - Suskunlar
3 - Söz
2 - Anne
1 - Kardeş Payı