Dizi Savaşları - 3. Sezon | 3. Hafta Sonuçları | DÜELLO: Aşk Yeniden vs. Kara Sevda

Sizce hangi yarışmacı ELENSİN?

• Aşk Yeniden (ozgur2113)

Oy: 5 38.5%
  • Kara Sevda (turkuazz)

Oy: 8 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,105
Puanı
1,061
d%C4%B0z%C4%B0-sava%C5%9Elari-3-sezon-png.51377

Dizi Savaşları'nda 3. hafta sona erdi. Ancak bu haftanın diğerlerinden önemli bir farkı var. Yalancı Yarim ile yarışan @Mr.At foruma ara verdiği için mecburen diskalifiye edildi.

Öte yandan @denizz19 ile yaptığım fikir alışverişi sonucunda verilen oylar sonucunda son sırada yer alan diziyi de onunla birlikte elemeye karar verdim. Bunun yanı sıra daha önce açıklandığı gibi 5. haftada da ikili eleme gerçekleşecek, böylece sezonu daha kolay bitirebiliriz. 22.00'de açıklanacak sonuçlar için takipte kalın.

SONUÇLAR
  1. Adını Feriha Koydum - 97 (+5) = 102
  2. Uçurum - 81 (+4) = 85
  3. Avrupa Yakası - 79 (+3) = 82
  4. Behzat Ç. - 76 (+2) = 78
  5. Yalancı Yarim - 72 (Diskalifiye)
  6. Ezel - 70 (+1) = 71
  7. Arka Sokaklar - 68
  8. Aşk Yeniden - 67
  9. Kara Sevda - 67
YARIŞMACILAR
JÜRİ

Son düzenleme:
Doğru kararı verdin bence. Sonuçta Yalancı Yarim elenmediyse diğer dizi elendiyse olması gereken buydu. :)

Doğru kararı verdin bence. Sonuçta Yalancı Yarim elenmediyse diğer dizi elendiyse olması gereken buydu. :)
Fikir için teşekkürler. Yorum yapmayı unutma diyeceğim, ama konuyu yoruma boğacağına inancım tam. :A
Bekliyoruz sonuclari :D
Yorum konusunda da geçen haftaki gibi cimri davranma ama. :A

Mother:X dizi çekilmeden başlım dedim :A
1 veya 1.5 saatlik ara versen olmaz mı? Sonra yine izlersin, hatrımız da mı yok? :(

Fikir için teşekkürler. Yorum yapmayı unutma diyeceğim, ama konuyu yoruma boğacağına inancım tam. :A

1 veya 1.5 saatlik ara versen olmaz mı? Sonra yine izlersin, hatrımız da mı yok? :(
Ay ne cimrisi her sonuca yorum yapmistik :A neyse bu hafta @denizz19 la biraz muhabbet ederiz o zaman cosar konu :A

Sorry dedik gittin olmamiş mı yaptın ya :F gördüm yapsaydın canım acımazdı:F

Ya gerçekten üzgünüm acele çağırdı sayfa kalsın yorumlanır yine yarına kadar hitin de artar :D ama dersen ki 23:00 itibariyle açıklayayım olur :D gelirim.
Zaten sen konuyu canlandırırsın diye bugün açıklamak istemiştim, ama olamayacaksan yarına atalım artık; başka çare yok. :A