Dizi Savaşları - 2. Hafta Sonuçları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,083
Puanı
1,061
Dizi Savaşları'nda 2. haftanın sonuna geldik. Geriye kalan 9 yarışmacı final yolunda bir basamak daha çıkabilmek için kıyasıya bir mücadele verirken içlerinden biri ise aramıza veda etmek zorunda kaldı.

Sonuçlar bu akşam 22.45'te açıklanacaktır.

Öncelikle sunucularımızı tekrar hatırlayalım:

Leyla Lydia Tuğutlu
ti1-10.jpg

Zeynep Çamcı
zeynep-camci-64.jpg

Hande Doğandemir
hayatimin-aski-2.jpg

Puan Durumu:
  1. Kuzey Güney - 92 (+3)
  2. Kırgın Çiçekler - 88 (+2)
  3. Benim Adım Gültepe - 78 (+1)
  4. Muhteşem Yüzyıl: Kösem - 72
  5. Geniş Aile - 63
  6. Leyla ile Mecnun - 61
  7. Medcezir - 60
  8. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 43
  9. Arka Sıradakiler - 36 (ELENDİ)
JÜRİ ÜYELERİ
@destere | @xemrexxx | @Yiğitt | @vadikızı | @EFE UYSAL | @MasacRE-

Herkese bol şanslar. :)

Son düzenleme:
SON 10 DAKİKA!

REKLAM |
Seviyor Sevmiyor, yeni bölümüyle Çarşamba 21.00'de ATV'de!

REKLAM | Hangimiz Sevmedik, yakında TRT 1'de başlıyor!

İlk olarak geçtiğimiz haftanın zafer sarhoşu @Bully'den puanlar:

8 - Muhteşem Yüzyıl: Kösem
7 - Benim Adım Gültepe
6 - Medcezir
5 - Geniş Aile
4 - Kırgın Çiçekler
3 - EDHO
2 - Leyla ile Mecnun
1 - Arka Sıradakiler
Zaten takip ediyorum ben burayı Survivor konusuna gelmene gerek yoktu. :A

Kendi oylarımı yorumlayacak değilim, diğer oyları bekliyoruz. :A

Oylar birazdan toplu olarak konuya eklenecektir. O kadar emek harcıyoruz, 3 gündür oy kullanmanızı bekliyoruz; ama sonuçların açıklanacağı zamanı 60 defa söylememe rağmen ilgi gösteren yok. Kusura bakmayın, kimsenin keyfinin kahyası değilim.

@batuhankaralar @Billy Kane @Bully @Çiğdem- @denizz19 @MayısKralı @MEnes @ozgur2113 @turkuazz @destere @xemrexxx @Yiğitt @vadikızı @EFE UYSAL @MasacRE-
Bu kadar sinirli olma geldik işte :D

Oylar birazdan toplu olarak konuya eklenecektir. O kadar emek harcıyoruz, 3 gündür oy kullanmanızı bekliyoruz; ama sonuçların açıklanacağı zamanı 60 defa söylememe rağmen ilgi gösteren yok. Kusura bakmayın, kimsenin keyfinin kahyası değilim.

@batuhankaralar @Billy Kane @Bully @Çiğdem- @denizz19 @MayısKralı @MEnes @ozgur2113 @turkuazz @destere @xemrexxx @Yiğitt @vadikızı @EFE UYSAL @MasacRE-
@denizz19 olsa tüm sıkıntı çözülecek aslında. :A

Aa bak @ozgur2113 de geldi hadi bırak tripleri de devam et. :F

avrupa şampiyonasına denk gelmesi tüm yarışmaları olumsuz etkiledi bu saatte maç var akşam 8 de açıklasan iftar saatine denk gelir :) aslında en güzel saat dilimi gece 12 den sonra o zamanada sen uyursun yine uygun zamanı bulamadık :)

Ohoo sen de böyle yapacaksan. Bırak olanlarla yap işte biz o heyecanı yaşamak istiyoruz belki. Hem herkes o saatte uygun olacak diye birşey yok.
Tamam, eski formüle geri döndüreceğim. Ama böyle olunca insanın hevesi kaçıyor maalesef. Şimdi birkaç kişi geldiğine göre başlayabiliriz.

İlk olarak geçtiğimiz haftanın zafer sarhoşu @Bully'den puanlar:
8 - Muhteşem Yüzyıl: Kösem
7 - Benim Adım Gültepe
6 - Medcezir
5 - Geniş Aile
4 - Kırgın Çiçekler
3 - EDHO
2 - Leyla ile Mecnun
1 - Arka Sıradakiler

Gereksiz yere triplere giriyorsun bence biraz relax ol, yeterli sayıda yarışmacı var şu an açıkla işte. Toplu olarak eklemeni kesinlikle kabul etmiyoruz.
Bu kadar sert yapacaksan işimiz var. Yarım saattir sonuçları bekliyoruz sen toplu olarak atacağım diyorsun. Ne yani bütün forum burada mı olacak?
avrupa şampiyonasına denk gelmesi tüm yarışmaları olumsuz etkiledi bu saatte maç var akşam 8 de açıklasan iftar saatine denk gelir :) aslında en güzel saat dilimi gece 12 den sonra o zamanada sen uyursun yine uygun zamanı bulamadık :)
Ohoo sen de böyle yapacaksan. Bırak olanlarla yap işte biz o heyecanı yaşamak istiyoruz belki. Hem herkes o saatte uygun olacak diye birşey yok.
Kusura bakmayın, ama kim benim yerimde olsa sinirlenir. Neyse, toplu olarak uğraşmaktan vazgeçtim; çok uğraştırıcı oluyor. :X