eTV Diss Savaşları 8. Bölüm - Oyun İçinde Oyun

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni bir ay ve yeni bir yıldan ye transfer olduğumuz yeni kanalımız eTV'den herkese sevgiler. Diss yemeyi seven ve bazende diss almak için uğraşan üyelerin katıldığı bu eğlenceli etkinliğe hoş geldiniz :Z

7. bölümümüzü merak edenler bu linkten ulaşabilirler:
https://fav10.net/forum/threads/diss-savaşları-7-bölüm-büyük-kapışma-yeni-bölüm.282971/

7. Bölümde neler olmuştu?:
Aramıza yeni katılan @denizz19 @kerem ve @gözlemci üçlüsünden en iddialı isim denizz19 oldu ve eski yarışmacılarıda geçerek birinciliğe yerleşmişti. Diss aldıkça kanı donan @MEnes 'de diss sayısında 49 artış yaşayarak bizim için başarı, onun için felaket bir sonuca imza atmıştı. @Dosi ise @eskici nin toplam diss sayısına ulaşmıştı.

8.bölüm
Dosi'nin aktiflik oranı az olsada çeşitli oyunlarla ve @destere ile girdiği bir kaç iddialaşmayı müthiş hafızası sayesinde kazanınca karşılığında yüklü diss kazanmıştı ve aylar sonra tekrardan sahalara dönen Dosi son hamleleriyle diss atmayı seven ve hatta verdiği dissler ile meşhur olan ve bu mevzu ile ilgili konusu bile açılan @Yiğitt verdiği son disslerle tüm dengeleri bozdu :A

@kerem bir önceki bölümde hırslanıp birincilik için canla başla mücadele etti. Geçen bölümün zirve ismi @denizz19 bakalım bu bölümde neler yaptı. @gözlemci şuan aktif olmasada diss almayı başardı. Diss almaktan pek hoşlanmayan ve bir önceki bölümde 49 diss alan @MEnes az da olsa yine disslerden kurtulamadı ve son dissini rakibi Dosi'den kaptı. Herzaman zirvelerde yarışan @DarkLegenD smile kullandığı içinmi bilinmez, sert bir düşüş yaşadı.
@xBUGRAx ve @Yiğitt 'in desteklediği kanallara son dakikada laf atan Dosi, bu vesileyle birinciliği garantiledi.

işte son sonuçlar:
6 Ocak 2019

Dosi 681 ( +146)
kerem 649 ( +145)
denizz19 2760 (+ 66)
Darklegend 983 (+61)
MacacRE- 640 ( +25)
gözlemci 85 (+3)
MEnes 98 (+2)
eskici 0

Diss yemeyi seviyorsanız ve en çok ben damarlara basarım diyorsanız aramıza katılabilirsiniz .

Beğenilerinizi bekliyorum :Z

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu aralar hiçkimse diss atmıyor. 1 aydır hala 640'lardan çıkamadım. Millet diss atmaktan sıkıldı demek ki. :A
eminmisin? Bende en son dissi sonbaharda almıştım. Ufak kızdırmalarla kaptım 5 diss bugün :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Aserat ben beğeni istiyorum. Okumuyonmu yazıyı? :bağır: :A çevir beğeniye :A reytingi umursamıyoruz :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dislerimin işe yaramasına sevindim, Kanal D'ye edilen her laf layığını bulmaya devam edecek. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Pehh şuna bak rezalet bir performans :T: Nerede o eski Masacre :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Attım beğeniyi :A Diğer bölümleri de bi okuyayım da ben sana dönüş yaparım :A
Her bölüme eski linkleri koymuşum :Z 1 ve 2. bölümümuz forumdan resimler kısmımda. O da link olarak var eski bölümlerde :A MasacRE ile birbirimizle mucadele ederken bu hale geldik ve zamanla büyüdük :A
en az bir ay süren var düşünmeye. Ben her ihtimale karşı 159 olan diss sayını şuan kayıt edeyim. Şubatta karar verirsen bu rakamdan hesaplarım :A
Ben bile ara verdim tek ders yüzünden Şubata kadar
İnşallah onuda en kısa sürede tamamlarsın :)
O kadar da sert düşmemişim. :A
Sunucular abartmayi sever :A Hem ilk 3 ten çıkmışsın ama :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Başaramamışsın :A ben ilk ve son kez tattım birinciliği. Artık köşeme çekilebilirim :A
Senin yarın kadar mesajla senin kadar disim var benim neredeyse, daha ne yapayım ben :A Hatta bir ara daha fazlaydı da sırf beni geçmek için hırs yapıp iddialarla falan disler attırdın kendine bol bol da öyle geçtin :A