Zey TV Diss Savaşları 10. Bölüm Yaz Özel - Büyük Rekabet

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Dosi özelden atmama gerek yok zaten bitmiş yarışma direk buradan göndereyim diss sayısını. Hiç beklemediğim şekilde artmış 91 olmuş resmen... Yine yeniden kanım dondu... :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060
İyi diss almışım, beklediğimden çok daha fazlası... :A Hepsi sen değilsin ama yüzde 70 sensin... :A
Başkalarından 10 diss almış olsan bile bu çok :A
Seni de ekledim konuya. Attığın tepki ve yaptığın yorumlar reyting olarak sayaca işler. Yetiştin yine :A
Bu arada @MasacRE artık hiç bir mesajıma cevap vermiyor. Galiba küsmüş bana sebepsiz yere:eek:
Konudaki zirvemi bile yorumlamadı :T:
Edit: cidden es geçiyormuş :eek: neyse öğrenmiş oldum tam olarak...

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Seni de ekledim konuya. Attığın tepki ve yaptığın yorumlar reyting olarak sayaca işler. Yetiştin yine :A
Bu arada @MasacRE artık hiç bir mesajıma cevap vermiyor. Galiba küsmüş bana sebepsiz yere:eek:
Kesinlikle ve 10'dan çok bile almış olabilirim başkalarından, gerçekten çok... :A İyi yaptın ekleyerek ama yerim yine değişmemiş tabi. :A Reyting önemli tabii, siz kanal sahiplerinin tek derdi bu olsa gerek. :A Yoldaşımın derdi nedir bilmiyorum ama yine boş işler peşindedir... :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060
Kesinlikle ve 10'dan çok bile almış olabilirim başkalarından, gerçekten çok... :A İyi yaptın ekleyerek ama yerim yine değişmemiş tabi. :A Reyting önemli tabii, siz kanal sahiplerinin tek derdi bu olsa gerek. :A Yoldaşımın derdi nedir bilmiyorum ama yine boş işler peşindedir... :A @MasacRE
Keyfi bilir. Bir şey diyemem.
Yok benimki kanaldan çok haftalık enler listesi mevzusu :A bu konuda Acunculuk yaptım ve 300 küsür mesajdan belli oluyor :A her yarışmacıya en az 10 mesaj yazma kotası koydum. Yazmayanı şutlayacaktım ve hepsi harıl harıl mesaj yazdı :A sen ve senin gibi olmayanlar kurtardı ama sen yinede katkı verdin :A
Ben gidip En Favori Erkek Oyuncu 3. Turu hazır edeyim. Oylasaydın Onur Saylak kurtulurdu belki :T:

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim boş işler peşinde olduğum ne zaman görülmüş sayın yoldaşım :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O nereden çıktı ya, ben niye küseyim sana durduk yere :A Geçen 10 mesaj muhabbeti yapmadık mı işte. Ondan sonra genelde akşam maç zamanları geldim foruma, diğer bildirimlerden atladığım şeyler olmuş olabilir senin zirven de orada kaynamıştır arada :A

Şampiyonluğunuzu da kutluyorum Dosi hanım. İyi bir performans gösterip hak ettiniz bu birinciliği. Yalnız yeniler çok tehlikeli, bir sonraki turda hepimizi harcar bu yeniler, hiç başa çıkılacak gibi değiller :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060
Diğerleri seni örnek alsınlar. Teşekkürler :bhr:
@Tolstoyevski ve sen hariç kimse beni tebrik etmedi :ppp:
Hele o @MasacRE zirveyi bana kaptırdı diye kıskanmış anlaşılan :T:
Diğerlerinide kınıyorum
@Aserat @Sherlock @xdragxx @Turkuazz @denizz19 @Gerekli24 @Emre Ozansoy @Angelica (tebrik için diyorum yoksa bazılarınız eline sağlık falan dedi :A )
O nereden çıktı ya, ben niye küseyim sana durduk yere :A Geçen 10 mesaj muhabbeti yapmadık mı işte. Ondan sonra genelde akşam maç zamanları geldim foruma, diğer bildirimlerden atladığım şeyler olmuş olabilir senin zirven de orada kaynamıştır arada :A

Şampiyonluğunuzu da kutluyorum Dosi hanım. İyi bir performans gösterip hak ettiniz bu birinciliği. Yalnız yeniler çok tehlikeli, bir sonraki turda hepimizi harcar bu yeniler, hiç başa çıkılacak gibi değiller :A

Bir kaç kere es geçtin, özelden de bahsin geçmişti. Baktım artık oralı olmuyorsun bu konu dışında etiketleri bıraktım. Bak kaç gün futbolda ben de varım ama seni etiketlemedim mesajlarıma :A

Yeniler artık bizimle eşit durumda olacaklar, Aserat çok tehlikeli. Diğerleri ile baş etme olasılığımız olabilir. Ben de memnun değilim bu durumdan ama yapacak bir şey yok :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir kaç kere es geçtin, özelden de bahsin geçmişti. Baktım artık oralı olmuyorsun bu konu dışında etiketleri bıraktım. Bak kaç gün futbolda ben de varım ama seni etiketlemedim mesajlarıma :A

Yeniler artık bizimle eşit durumda olacaklar, Aserat çok tehlikeli. Diğerleri ile baş etme olasılığımız olabilir. Ben de memnun değilim bu durumdan ama yapacak bir şey yok :A
Görünen bütün bildirimlerime baktım şimdi de senden reyting sonuçları dışında hiçbir bildirimim yok bu süreçte :A Özele de gelirsek foruma uzun süre girmedikten sonra orası baya dolup taşmış. Daha yeni yeni okuyorum o mesajları ben, güncel mesajlardan çok uzaktayım yani :A

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060
Görünen bütün bildirimlerime baktım şimdi de senden reyting sonuçları dışında hiçbir bildirimim yok bu süreçte :A Özele de gelirsek foruma uzun süre girmedikten sonra orası baya dolup taşmış. Daha yeni yeni okuyorum o mesajları ben, güncel mesajlardan çok uzaktayım yani :A
Üst mesajımda alıntımda var işte etiketim :A sana taş atmışımya. Ondan öncesinde de sonuçları ekledşiim falan diye etiketlemiştim. ondan sonra bıraktım zaten seni etiketlemeyi :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Üst mesajımda alıntımda var işte etiketim :A sana taş atmışımya. Ondan öncesinde de sonuçları ekledşiim falan diye etiketlemiştim. ondan sonra bıraktım zaten seni etiketlemeyi :A
Tamam işte onun dışında başka bir şey yok. O da bildirimlerin arasında görünmüyor şu anda mesela. Daha önce baksam görürdüm ama silinmiş demek ki. O kadar etiket kaçırma olur Dosi hanım, biraz daha ısrarla bir yerlere etiketleseydiniz bari, boşu boşuna beni küs zannetmişsiniz kendinize :A

• Güldürdün