Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1628857520503-1.jpg

Disney+ Türkiye'nin tanıtım filmi ile ilgili detaylar!

14 Haziran Salı gününden itibaren ülkemizde hizmet vermeye başlayacak olan Disney+ Türkiye, 26 Mayıs - 6 Haziran tarihleri arasında çekilecek olan görkemli lansman filmine hazırlanıyor.

Bazı kısımları yurt dışında çekilecek olan, bazı kısımları ise Çağatay Kayaç (PTOT Film) yönetmenliğinde ülkemizde çekilecek olan 'Disney Etkisi' adlı tanıtımın ilk filminde;
  • Halit Ergenç'i evinde 'Star Wars' izlerken,
  • Pınar Deniz'i mutfağında iPad'inden 'The Lion King' izlerken,
  • Can Yaman'ı evinin spor odasında koşu bandında yürürken 'The Walking Dead' izlerken,
  • Cansu Dere'yi karavanda sete hazırlanırken Black Widow' izlerken,
  • Aras Bulut İynemli’yi evinin bahçesinde iPad’inden belgesel izlerken,
  • Hande Erçel’i ev kıyafetleriyle bir arkadaşının evinde büyük bir popcornla 'Yukarı Bak' izlerken göreceğiz.
Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Umarım dizi/film senaryoları da anlaştıkları oyuncular kadar iddialıdır zirâ diğer platformlara verecekleri gözdağının hiçbir anlamı kalmaz.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060
Merak ettim.. Aynı anda bir çok ülkede aktif hale gelecek değil mi Disney? Her ülke için böyle hazırlık mı yaptı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Merak ettim.. Aynı anda bir çok ülkede aktif hale gelecek değil mi Disney? Her ülke için böyle hazırlık mı yaptı.
Hiç sanmıyorum, en büyük yatırımlarından birini Türkiye’ye yaptı. Yabancı basında dahi yapılan çılgın yatırım gündem oldu. Prime Video’nun Hindistan‘a verdiği ekstra önem gibi bir durum söz konusu. Ucuz bir pazar oluşumuz önemli etken tabii.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Allah affetsin, bırakın artık şu diziyi… @MasacRE @mrt-06 @DarkLegenD

Haksız mıyım yoldaşlarım… @MEnes @Maskeli Fedai

Sonuna kadar HAKLISIN be adaşım...

TWD gibi bir efsanenin tanıtımının Can Yaman ile yapılması büyük bir talihsizlik olmuş cidden. Ama böyle saçma bir sebepten bu efsane diziyi bırakacak değilim...
İlk bölümler destekledik falan ama artık cidden salın şu diziyi.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Lost'u hiç söz konusu etmemeleri korkutucu gelmeye başladı, Lost olmayacaksa geçmiş olsun... TWD'yi Netflix de yayınlıyordu o kadar abartılacak bir yapım değil, eğer Lost'u yayınlayacak olsalardı kesinlikle reklamda ona da yer verirlerdi. :( @bazinga
9 isim ile daha çekim yapacaklar, belki onlar ile yapılacak çekimde yer alır bahsettiğin dizi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lost'u hiç söz konusu etmemeleri korkutucu gelmeye başladı, Lost olmayacaksa geçmiş olsun... TWD'yi Netflix de yayınlıyordu o kadar abartılacak bir yapım değil, eğer Lost'u yayınlayacak olsalardı kesinlikle reklamda ona da yer verirlerdi. :( @bazinga
Basın bültenlerinden birinde adı geçiyordu, kesin yani bence. :A

Yeni nesil çok bilmiyor diye reklam etmiyor olabilirler ya da diğerlerini tanıttıktan sonra yeni dalgaya saklıyor olabilirler. :A