Diriliş "Ertuğrul" 32. Bölüm Yorumları

Sonu bomba bitti fragman brkleniyorrrr
aynen hemen reklam bitsede fragman gelse. evet reyting tahminlerini alalım yavaştan. bnce geçen hafta kadar alır yine.bana kalsa bu hafta daha iyiydi daha yüksek reyting alması lazımda bu tnsye güven olmuyor

Nasıl bir bölüm nasıl bir kutluUyanış anlamadım bütün oba hala uykuda 😉)))

aynen hemen reklam bitsede fragman gelse. evet reyting tahminlerini alalım yavaştan. bnce geçen hafta kadar alır yine.bana kalsa bu hafta daha iyiydi daha yüksek reyting alması lazımda bu tnsye güven olmuyor
Belki yükselir ama iyi bolum oldugu kesin Gundogdu kendine gelmeli. Sen rakam?

bu arada facebookta seyircilerden eleştri çok bu hafta. gerçi geçen sezonda eleştire eleştire izliyorlardı
özellikle alplerin hemen hamza safına geçmesini elştirmişler.ben o konuya çok takılmadım.çünkü daha çok babası ya da kardeşi ertuğrulun maceraları yolunda ölenlerle konuştu.onların ertuğrula karşı durma konusunda dha çabuk ikna olur. ben hamzanın şu beylik hayallerine takıldım. hani ya moğolları askeri çok olacak yanında yada obada nüfuzun olacak yoksa çok gerçekdışı yani.gördüğümüz kadarıyla moğollarda pek yardımcı olmadılar.en azından hamzayla beraber 10 moğolda olaydı arkasında moğol gücüne güveniyor o yüzden bu cüreti gösteriyor derdik. biraz yapmacık kaldı.bu arada her hafta fragmandan sonra aynı yorumu yapıyorum ama gereçketen haftaya bomba

tuğtekini dövene rtuğrulmu tam seçemedim
Evet o

Katiliyorum onlara

evet şahane bölümdü ama asıl haftaya beklediğimiz aksiyon gelecek gibi. noyan'dan olaylar bekliyordum 2 bölümdür kendi halinde takıldı haftaya obaya saldırı gerçekleştiriyor işler iyice karışacak. bu bölüm 11 yine hayal ama haftaya 11 beklentim yüksek.

Bilmem fragman konusu hemen kspilmis ssssss @sürgünüm
sen mi açacaktın?

hHayir saka amacli dedim
pc bozuk zaten

o oba tuğtekinlerin değilmi yanıp kül olsunlar ertuğrula muhtaç kalsınlar
tuğtekinlerin obaysa belki akıllanırlar gerç tam tersi kayılar yaptılarda diyebilirler. insanın basireti bağlanagörsün her şeyi tersten anlar.amaan düşman başına

Saat tam 22.03'de kapadım sanırım benim kapamamla dizi coşmuş.