"Dinle Sevgili" Günlük Dizi Olacak

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fox TV'de yakında başlayacak olan "Dinle Sevgili" dizisinin bir günlük dizi olduğu ortaya çıktı. Bu yıl "Unutma Beni" ve "Deniz Yıldızı" günlük dizileriyle büyük başarılar elde eden Fox, yaz döneminde de bir günlük diziyi izleyiciyle buluşturmuş olacak...

Dizinin ne zaman başlayacağı ve hangi saatlerde yayınlanacağı ise henüz belirsizliğini koruyor...

<hr style="color:#D1D1E1; background-color:#D1D1E1" size="1"> Yapımcı: Sergin AKYAZ
Yönetmen: :Irmak ÇIĞ , Fulya YAVUZOĞLU
Oyuncular: Cem KILIÇ, Zeynep DÖRTKARDEŞLER, Ceyda TEPELİLER, Fulya ÖZCAN, Tanya JAZİRİ, Bülent FİL ve Selma GÜNERİ

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Aslinda iyi düsünmüs Fox, ama ben haftalik dizisi olsaydi izlerdim.. simdi hergün zamanim olmaz :(

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Günlük diziler kısa sürüyor. Yani eğer işlerinin olduğu saate denk gelmezse yaklaşık 1 saat 15 dakikanı alır en fazla.

EK: Dizi başarılı olamaz gibi geliyor bana. Ama bu " benim " fikrim tabii ki...

ibocn

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Unutma Beni'nin hayran sayfasında ; Yeni Dizi ; Dinle Sevgili kimler izleyecek ? Yazmış fazla bir kitle izleyeceğim demiş. Bence tutar oyuncular iyi özellikle Cem Kılıç ve Zeynep 4Kardeşler :D

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Diziyi izlemeden yorum yapamayız. Eğer senaryo kötüyse ilk bölümü ne kadar izlense de sonra düşüşe geçer. Senaryo en önemli etkenlerden biri bence.