'Dilek Taşı' Gün Değiştirdi! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,960
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F6isw8pXYAAhMx1

Kanal D'nin Pastel Film imzalı sevilen dizisi 'Dilek Taşı' gün değiştirdi.

Yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk'ün oturduğu, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı; Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrolünü paylaştığı dizinin yayın günü çarşamba olarak değişti.

Dilek Taşı, yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Kaynak: Birsen Altuntaş

Severek izliyorum diziyi bu hafta iyi bi bölümle geliyor umarım perşembeden iyi gider. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Bir Derdim Var perşembe diyebiliriz yaniii :Z. Çarşamba daha boş daha iyi gider diye düşünüyorum en azından Adım Farah'ı geçer :A

• Güldürdün
Bir ÖBGZ beklemedik ama bu kadar da kötü yazılmamalıydı.Hikayenin eksik gördüğün yerleri neresi?
Hikaye tam olarak anlatılamıyor. Hedeflenen ve amaçlanan şeyleri hep ıskalıyor senaryo. Ama bilerek ıskalıyorlar, aman toplumdan tepki gelmesin diye uğraşıyorlar hikaye kısır kalıyor.

Salih bademci bi orda bi burda bi şeylerle uğraşıyor karşıdaki başrol kız donuk. Ortamlar dekorlar ve eşyalar dönemi tam yansıtmıyor, daha ötesi 2023'te çektiklerini çok açık ediyorlar...

Dönem dizisi, o dönemde çekiliyormuş gibi seyirciyi illüzyona düşürmeli... Yani bu dizi 80lerde çekilmiş dedirtmeli. Senaryoya değinmiyorum bile...

• Beğendim
Salih bademci bi orda bi burda bi şeylerle uğraşıyor karşıdaki başrol kız donuk. Ortamlar dekorlar ve eşyalar dönemi tam yansıtmıyor, daha ötesi 2023'te çektiklerini çok açık ediyorlar...
Teknik bir yorum olmuş.Yaşadığımız yılda çektiklerini nasıl farkettin ?

Kanal D'nin bitik dizilerini öğüttüğü gün oldu. :A Keşke direkt Bir Derdim Var'ı çarşamba yapsalardı.

• Güldürdün
Dijitalde iyi işlerde oynarken TV'de yan rollerden başrole geçtikten sonra Yalancı'nın ardından 2. hüsranı yaşayacak gibi duruyor Salih Bademci...

• Üzücü