Dijital Platform Programları - Yorum Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Abi sadece dizilerinden birkaçını ve Survivor Cup’ı izlemeyi düşünüyorum. Diğerlerini izleme ihtimalim çok az... :A Belki Alper Rende’ninkini izleyebilirim. :A
takılıyorum le... zaten bitti izliceklerim he birde hükümsüze bakacam okadar.
şimdi sabrinama devam edeyim ben.

• İlginç
Reactions: dreamy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tolgshow Filtresiz
Tolga Çevik'i gerçekten özlemişim. :Z Aslında espri olarak daha önce sürekli duyduğumuz şakalar (özellikle erotik shop) dışında pek yeni bir şey (gerçi RTÜK boyundurluğundan sonra sansürsüz olması güzel) vaat etmiyor ama yine de keyifle izleniyor. FOX'taki formatın aksine zorlama konuk ağırlama kısmının olmaması ve sürenin kısalığı (55 dakika) sayesinde gereksiz uzamalar bitmiş ve daha akıcı bir program çıkmış ortaya. İbrahim Büyükak da ilk bölüm konuğu olarak iyi uyum sağlamış. Zamanla konsept oturdukça daha güzel bölümler çıkar. :Z

Sürprizimiz Var
Bir de içimdeki reality show açlığına karşı koyamadan bunu izledim. Genç bir çocuk eskiden şarkı söyleyen ama hastalığı yüzünden sahneye veda etmek zorunda kalan konservatuar mezunu annesine sürpriz yapıp O Ses Yılbaşı'nda şarkı söylemesini (çekilmiş ama galiba yayınlanmamış) sağladı. 20 dakika sürmesi ve gereksiz ajitasyonların olmaması nedeniyle izlemesi hoş bir program olmuş sonraki bölümlere de bakmak isterim. :D

• Harika
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Tolgshow Filtresiz 1x1

Tolga Çevik'i çok özlemişim. İbrahim Büyükak doğaçlama konusunda gördüğüm en yetenekli isimlerden birisidir ama burada biraz sönük kalmış gibi. Süresi de kısaydı. Televizyondaki gibi "Tolg" kısmı olsa güzel olur. Henüz "filtresiz" kısmını göremedik. İdare eder bir açılıştı.

6/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Konuşanlar 1x1

Programı cidden özlemişim. Ben bir şeyler değişir diyordum ama samimiyet değişmemiş. Soru cevap kısmı yerine sosyal medya incele kısmının gelmesi biraz değişik olmuş. Sponsorların da kalitesi epey artmış. Bakalım ünlü konuklar ne zaman gelmeye başlayacak.

8/10

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gain cidden harika. Kısa filmleri özellikle Black Mirror tadında. A Date In 2025, Love is Blind, Perfectly Natural'i tavsiye ediyorum. Diğerlerine de bakacam.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
TV8'de Konuşanlar'a baktım. Kısa kısa Özge Borak ve Onur Buldu sahneleri vardı.10 dakika zor dayandım. Berbat 👎
Özetmiydi, yoksa yeni bölümmü anlamadım. Karmaşık geldi.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Aserat Süprizimiz Var 2. bölümünü tavsiye ediyorum.

Not: Ağladım gene.

Survivor Cup da Yarı Finalistler belli oldu.6. bölüme geldim.

Exxen de sevdiğim bölümler kısa kısa hemen bitiyor, sıkılmaya bile vakit kalmıyor.
Şuan Hükümsüz favori olarak en başta.
MasterChef Jr ve Süprizimiz Var tavsiye ediyorum.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
neflıxi bepğenmedim exxenı beğendim fox playda var

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İzledin mi? Ben 4 bölüm izledim dayanamayıp. :A Anıl için izledim gerçi. :A Harika gidiyor. :Z
Yok ya, ben o yazıyı görmeden önce varlığından bile haberim yoktu :A Acun'un bu ekiple bu kaçıncı yapışı sayamadım artık :A Hakan ve diğerleri kadrolu :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yok ya, ben o yazıyı görmeden önce varlığından bile haberim yoktu :A Acun'un bu ekiple bu kaçıncı yapışı sayamadım artık :A Hakan ve diğerleri kadrolu :A
Ben 1 ay önce Anıl’ın storylerinden görmüştüm Dominik’e gittiklerini ama böyle bir turnuva aklıma gelmedi. :A Kaos falan yok sadece yarışıyorlar ve çok çekişmeli geçiyor. :A

Hakan, Nagihan, Sema ve Sahra cidden su yolu ettiler Dominik’i. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Hayırdır Cem Yılmaz ne bu aşağılama? Kankan Acun'un rakibi bir platform diye mi bu kadar çamur atıyorsun? Gain'de baya iyi işler var. Pek sevmem ama Doğu Demirkol da meslektaşın sayılır ayıp bu tarz işlere böyle bir ismin çerçöp demesi.
Bence genel olarak yapılan kötü projeleri kast etmiş Gain'e laf atmıyor. :A
------

@Aserat Süprizimiz Var 2. bölümünü tavsiye ediyorum.

Not: Ağladım gene.

Survivor Cup da Yarı Finalistler belli oldu.6. bölüme geldim.

Exxen de sevdiğim bölümler kısa kısa hemen bitiyor, sıkılmaya bile vakit kalmıyor.
Şuan Hükümsüz favori olarak en başta.
MasterChef Jr ve Süprizimiz Var tavsiye ediyorum.
Aynen güzel olmuş o odada benim bile kalasım geldi. :A Kız da çabucak iyileşir inşallah. :(